Casper'ın son telefonu Via X20 satışta !

Bu konuyu okuyanlar

Sinanozkan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Forumumuzda da oldukça konuşulan Casper Via X20 satışa çıkmış arkadaşlar.

Benim ilgimien çok çeken iki özellik: kamerası ve tasarımı oldu.

Siz nasıl yorumlarsınız ??

Casper'ın yeni telefonu Casper Via X20 hakındaki düşünceleriniz?

Casper Via X20.png

Son düzenleyen moderatör:

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
389

tezcanalaca

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Forumumuzda da oldukça konuşulan Casper Via X20 satışa çıkmış arkadaşlar.

Benim ilgimien çok çeken iki özellik: kamerası ve tasarımı oldu.

Siz nasıl yorumlarsınız ??

Casper'ın yeni amiral gemisi Casper Via X20 hakındaki düşünceleriniz?
Casper Via X20 Teknik Özellikler

Ekli dosyayı görüntüle 112295
ram rom değerleri ve kamera kalitesi tatmin edici duruyo şarjının da 4510 mah olması başarılı iyi belki fiyatı bi tık daha düşük açıklansa daha çok satış olurdu diye düşünüyorum.

mustafaozan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Arkadaş yazınca baktım da 48MP kamera nedir hey maşallah. tatil öncesi kamerası iyi telefon arayışındaydım denk geldi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sazan.avi nokia koynca ne gerek var? gazulet gaspet brash casper koyunca oh çok güzel koydu derler...

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Megapiksel ile alakası yok.
ımx 586 var hocam yazılım desteği de iy verilirse os tan bahsetmiyorum kamera yazılımı amiral gemisine kafa tutar
Mesaj otomatik birleştirildi:

beklemediğim kadar iyi cihaz mtk da çok sene kullandım bi sıkıntısını görmedim param olsa alacağım cihaz bu

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
ımx 586 var hocam yazılım desteği de iy verilirse os tan bahsetmiyorum kamera yazılımı amiral gemisine kafa tutar
Mesaj otomatik birleştirildi:

beklemediğim kadar iyi cihaz mtk da çok sene kullandım bi sıkıntısını görmedim param olsa alacağım cihaz bu
Ben size yazmadım ama Casper gibi firmalar yazılım desteği sağlamıyor.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
?? yani forum burası =? ?
"Alıntıla" adında bir tuş bulunmakta XenForo'da. Bu tuş ile istediğiniz kişinin mesajını alıntılayarak yanıt yazabiliyorsunuz. Ben size yazmadım yani. Başka bir üyeye yazdım.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
"Alıntıla" adında bir tuş bulunmakta XenForo'da. Bu tuş ile istediğiniz kişinin mesajını alıntılayarak yanıt yazabiliyorsunuz. Ben size yazmadım yani. Başka bir üyeye yazdım.
ki bu tuşun bende farkınadyım forum olduğu için özgür şekilde fikrimi beyan ettim mesaj içerisinde yazıya aldanma doananım çok önemli dermişsiniz gibi geldi bu kadar basit yorumuna yorumdan rahatsız oluyorsanız ki öylede gözükmüyor artık rektör olmuşsunuz özleden yazım hocam

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
ki bu tuşun bende farkınadyım forum olduğu için özgür şekilde fikrimi beyan ettim mesaj içerisinde yazıya aldanma doananım çok önemli dermişsiniz gibi geldi bu kadar basit yorumuna yorumdan rahatsız oluyorsanız ki öylede gözükmüyor artık rektör olmuşsunuz özleden yazım hocam
Evet, donanım daha önemli.

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
bende bunu beyan etmek için ımx 586 çok iyi bir sensör olduğunu söylemek istedim
Donanımsal açıdan zaten iyi telefonlar çıkarıyodu Casper işletim sistemi de android 10la geliyomuş. şu güncelleme desteği konusundada da daha titiz olurlarsa neden globaldede tercih edilen bi marka olmasın

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Donanımsal açıdan zaten iyi telefonlar çıkarıyodu Casper işletim sistemi de android 10la geliyomuş. şu güncelleme desteği konusundada da daha titiz olurlarsa neden globaldede tercih edilen bi marka olmasın
Hiçbir zaman iyi donanımlı cihaz üretmedi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
4500 mAh bataryayı 150 dakikada dolduruyor birde marifet gibi yazmışlar pes yani. Tanıtımın yarısı zaten kamera, kalan yarısını da ekran oluşturuyor. Bir telefonun tanıtımının büyük çoğunluğu kamera, ekran ve tasarım gibi detaylara ayrılıyorsa bilin ki performans tarafında bir sıkıntı var.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
via a3 + hariç hepsi giriş seviyesi cihazdı bu cihazla çıtayı biraz daha üst seviyeye çıkardı yazılım konusuna çok şikayet okudum umarım bu hataya düşmezler

muratalitekin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
via a3 + hariç hepsi giriş seviyesi cihazdı bu cihazla çıtayı biraz daha üst seviyeye çıkardı yazılım konusuna çok şikayet okudum umarım bu hataya düşmezler
güncellemeler daha da hızlansa iyi olur. kamerası epey sağlam çıkarmışlar ama. selfie kamerası bile 25mpmiş

Son mesajlar