Casper Via Tablet Hakkında Yardım ve Öneri Bekliyorum .

Bu konuyu okuyanlar

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar...

Bilgisayar_2696038.jpg

Geçen ay elimizin altında olsun diye toplam 5 tane tablet aldık, yeğenlerim bilinmeyen bir marka aldılar, kardeşim ve ben casper via 7'' serisi bir tableti aldık .
Mağaza temsilcisi yeğenlerimede '' Casper '' tavsiye ederim sizin aldığınız model sizi uzun süre götürmez '' dedi . Onlar yinede şimdi adını anımsayamadığım markayı aldılar .

Aradan 10-15 gün geçti bir gün arayla Casper Via Tabletlerimiz bir anda açılmadı ekran kapandı ve kaldı öyle . Teknik servise yolladık yaklaşık 20 gün bekledik vs. tabletler geldi .
Sorunun kaynağı virüs güncellemesi yapmamamaktan kaynaklı olarak yazıyordu .

Yeğenlerim ise beyefendinin iyi bir ürün olmadığını söylediği tabletler ile hala mükemmel işler görüyorlar :D

Böyle bir önlemsizlik aynı günlere rast gelecek şekilde aynı marka iki tabletinde aynı sorunla kapanmasını açıklar mı sizce?

Yoksa '' Aldatılmışsın, hakkını ara ,tüketici haklarına başvur yada Casper firmasıyla görüş '' gibi önerileriniz olabilir mi bana?

Yorum ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler hepinize .

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Casper müşteri hizmetlerini arayıp bir güzel fırçalamalısın. "Virüs güncellemesi yapmama" da ne demek oluyor? Eğer cihazla birlikte (hiç zannetmiyorum) antivirüs geliyorsa zaten o kendini güncelleyecektir. Gelmiyorsa ve buna ihtiyaç varsa bu Casper ın ayıbı ve sorunu. Kullanma klavuzunda "virüs güncelleme yapma/yapmama" gibi bir şey yazmıyorsa zaten sizden böyle bir mazeret üretemezker. En iyisi mi ayıplı mal sattıkları için iade et. :D

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Casper müşteri hizmetlerini arayıp bir güzel fırçalamalısın. "Virüs güncellemesi yapmama" da ne demek oluyor? Eğer cihazla birlikte (hiç zannetmiyorum) antivirüs geliyorsa zaten o kendini güncelleyecektir. Gelmiyorsa ve buna ihtiyaç varsa bu Casper ın ayıbı ve sorunu. Kullanma klavuzunda "virüs güncelleme yapma/yapmama" gibi bir şey yazmıyorsa zaten sizden böyle bir mazeret üretemezker. En iyisi mi ayıplı mal sattıkları için iade et. :D

Yok valla güncelleme yada bir program gelmedi hiç içinde, birde asıl rezalet ilk geldi açtık sistem güncellemesi gerekmektedir demezmi açar açmaz daha yeni aldığım üründe bu nedir ya dedim :D dur bakalım hallenelim biraz kullanıp eskitelim sonra uyar sistem güncellemesi diye, rezalet ötesi gerçekten hiç önermem bu ürünü kimseye.

blackwolf35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Virus guncellemesi diye birsey tabletin ne zamandan beri kapanmasina neden oluyormus anakartla ilgili bi sikintisi olabilir bu gibi parcalarda müşteriye daha basit yalanlar söyleyerek kandirma icersine girmisler degisim yaptiysa bile farkli seyler soyleyerek inandirmaya calisiyorlar guncelleme gelirsek cihazlara yazilimlar yukleniyor alan kisi tableti kullanmaya basladigi zaman en gec 1 bikac hafta sonra yazilim guncellemesi veriliyor tablete yazilimla ilgili sikintilari gidermek icin ama bazende bu guncellemeler dert olabiliyor insani basina calisan bir seyi bozabiliyorlarda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa benimkiside wi-fi ye bağlanfığın zaman tablattle evin internetine hem internet gidiyor bide bağlanırkenkimlik doğrulama surunu diyor banada yardımxı olun lütfen :) :D :) :D:biggrin::yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
casper vıa tablet aldım 16/04/2014 tarihinde aldığım ilk günden beri açılış ekranındaki casper vıa yazısı 50 kere gidip geldikten sonra açılıyor birde sürüm yükseltme istiyor tamam dediğim halde sürüm başarıyla yüklendi deyip gene aynı güncellemeyi istiyor 22/04/2014 tarihinde yetkili casper servisine götürdüm benden 35 tl alarak hallederiz dedi fakat tablette hala aynı sıkıntı mevcut birde sürümünde hata olması benlik olmadığını bu ücreti neden alıyorsunuz dediğimde garanti bakmıyor denildi bence casper pişmanlık şikayet edeceğim eğer geri alınmazsa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle bende önermem. depolama alanı çok küçük , hiçbir şey yükleyemiyorsun. aldığımdan beri iki kere servise verdim ve şuanda yine bozulmuş . ekran kilenip kalıyor. açılımında en az 5 dk beklemen gerekiyor ve çok yavaş . diğer arkadaşlarda olan ilk açığında sistem güncellemesi banada oldu. eğer alıcaksan daha iyi bir marka al derim .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aman kardesım sakın bende aldım aynı sorunlar vardı hıc kullanamadık 2 kez servıse goturdum yazılım attık tamam dedıler 1 hafta sonra tekrar hata verdı ve sımdı sucu bıze atıyolar sarzda kullanmıssınız dıye sankı bataryası 5 dakkayı gecıyoda kullanabılmek ıcın sımdı bıde para ıstıyolar amann amaaannn

Son mesajlar