Casper Nirvana Tablet Video İnceleme

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Casper Nirvana Tablet Video İnceleme

7 inçlik tablet furyasına katılan Casper, oldukça uygun fiyatlı bir tablet ile Türkiye'deki kullanıcıların karşısına çıkıyor. Biz de ürünü sizler için inceliyoruz.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Fiyatina gore iyi bir cihaz ama piyasayı çöp cihazlarla doldurmaya ne gerek var. Bu tableti alirsin bir ay sonra hevesin kacar elinde patlar. Ariza. Cikarmaya baslar. Yapilan masaraf tabletin fiyatini asar gider sonunda cop kimseye satamazsinda
..

Casper keske pahali ama 2 yil kullanilabilecek birsey urettirse daha kârlı olurdu
.

Reaksiyon puanı
31
Fiyata göre oldukça iyi ama en azından arka kamera 5 megapixel olmalıydı :)

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bana casper demeyin casper dan 3 bilgisayar aldım 3 de arıza yaptı tamirlede uğraşmıyorlar ürünün bedelini gönderip kesip atıyorlar içinde bilgilerin varmış yokmuş sormuyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben almayı düşünüyorumfiyatı çok cazip ama ne kadar bir süre kullanabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daha internet sitesi bile açılmayan bir teknoloji üreticisinden iğne bile almak hatadır, almadan önce 10 kere daha düşünün, pişman olmayın ! Ben ettim siz etmeyin

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Fiyatı bence özelliklerine göre uygun degil normal seyrinde diger 200lük tabletlerden pek bi farkını da (pek incelemedim ama) göremedim. Sadece casper garantisi felan var bunun dısında güzel bi arastırmayla bu paraya daha iyi tabletler alınabilir