Casper markalar niye ucuz?

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Kaç kişi kullandı da yorum yapıyor acaba sorusunu soran ve soracak arkadaşlar için açıklma: Arkadaş aldı kullandı 1001 rezillik çekti bende alacağım vakit doğal olarak Casper almadım, bir malın dandik olduğunu görüp bilip yinede ona yüklü miktarda para gömecek varsa buyursun gömsün ama ben o kadar zengin değilim. :)
bende bır kac arkadasın bılgısayarında yasadıgı sorunları gorunce casper alma da ne alırsan al dıyorum soran arkadaslara....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
casper kendı uretım yapmıyorkı compal vb tarzı fason uretıcılere urettırıp uzerıne vuruyor markayı mesela exper arcelık beko grundıg ve datron vb markalarda aynı yolu ızlıyor dandık yanı kısaca :))

gosdah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
nedeni, her marka gibi çinde üretim yapması ve fiyatlarını şişirmemesi. işlemci intel, anakart clevo, ekran kartı nvidia oluyor genelde. geriye ram ve kasa kalitesi kalıyor, onlar da ne kadar kötü olabilir? 4 yıl casper kullandım ve bi kez bile servislik bir durum olmadı. bilgisayar hala çalışır durumda, çocuklara oyun oynaması için açıyorum sürekli, buna rağmen hala bi sorun yok.

aynen katılıyorum anakartı foxconn quanta olarak da değişebiliyor laptopun ksasına görede değişiyor . Servis de gayet iyi ilgileniyor daha servislik bir durum olmadı ama etrafımda ev arkadaşıma da aldırdım sıkıntı yok.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
iyiki varsın casper sen olmasan bilgisayarcılar ne yapardı boş boş

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlar 2011.11 ayda almış oldugum casper laptobumun 3 usb den 2 si,klavyesi(uyu moduna alıp tekrar acınca çalışıyor),dokunmatik faresi çalışmıyor.DVD writer zaten çalışmıyor.2 defa garantilik olmuştu sanırım.ha bir de bataryası çalışmıyor direk fişe bağlı çekince çat kapanıyor.artı format attıktan sonra wireless i tanımıyor illa kablolu internete bağlayıp driver kuracaksın ondan sonra wirelessi görüyor.FN tuşlarının bazıları iişlev görmüyor.(tüm bunlar intel veya nvidia kullanmasından değil DANDİK çin malı anakartları kullanmasından kaynaklı. (bir daha casper alırmısın diye sorarsanız isterse dünyanın 1 numaralı satıcısı olsun yanından bile geçmem).hayatımda böyle bir kazık yiyeceğimi hiç tahmin etmemiştim

Y

Yasin464858

SDN Okuru
Arkadaşlar ben 6 senedir casper laptop kullanıcısiyim ve bikere bile tamire gitmedi kırık çıktığı yok gayet çok memlunum tercih ederim Kardesim