Casio, Sevenler İçin Tasarladı

Frostban3

Profesör
Sevgililer gününde sevgilisine alacak hediye bulamayanlar için Casio, EX-Z80 fotoğraf makinesini sunuyor. Uygun fiyatlı fotoğraf makinesinin diğer ayrıntıları burada.

Casio, Sevgililer Günü için şık ve ince fotoğraf makinesi Z80'i piyasaya sundu. Casio EXILIM serisinin alışılagelmiş inceliğini ve zarafetini taşıyan, 3X optik zoom yapabilen Z80, şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. EX-Z80, bünyesinde barındırdığı 35 mm'lik lensi ile hem yüksek bir gökdeleni hem de küçük bir odadaki kalabalık insan grubunun fotoğraflarının aynı kalitede çekilmesini olanaklı hale getiriyor.
 
Şık ve ince olmasına rağmen EX-Z80, kamera titremesinin etkisinden kurtulmayı sağlayan CCD dengeleyicili bulanıklık önleme fonksiyonu ve insan yüzüne duyarlı yüz tanıma teknolojisi gibi daha büyük boyutlardaki dijital fotoğraf makinelerinden beklenilen donanımlara da sahip. EX-Z80'nin aynı zamanda Youtube ve iTunes gibi interaktif paylaşım ortamlarıyla da uyumlu kayıtları sayesinde çekimlerinizin yayınlanması konusunda da kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.
Gri, siyah, kırmızı, açık ve koyu pembe, sarı ve mavi renk seçenekleri bulunan EX-Z80'in fiyatı ise 299 TL + KDV.
:: Sevgililer Günü'nde Casio'yu seçmeyi düşünüyor musunuz?
Bilgi için: Casio
SDN - http://shiftdelete.net
 

Son mesajlar

Üst