Car Mechanic Simulator 2018 Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Emin_Arda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Steam'den oyunun dosyalarını doğrulama yaptım yine de olmadı. Siyah ekran verip kapanıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Sisteminiz kaldırmıyor olabilir mi? Ekran kartı driveriniz güncel mi? Bu arada oyunu açmayı düzeltemezseniz iade edebilirsiniz.

Emin_Arda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Sisteminiz kaldırmıyor olabilir mi? Ekran kartı driveriniz güncel mi? Bu arada oyunu açmayı düzeltemezseniz iade edebilirsiniz.
1050Ti yeterlidir değil mi?
Şimdi baktım driver güncel değilmiş indirdikten sonra tekrar denerim teşekkürler.

Emin_Arda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
hocam 2 saati geçer ve yine açılmassa yine de iade edebilir miyim?

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
hocam 2 saati geçer ve yine açılmassa yine de iade edebilir miyim?
Maalesef. Steamın destek hattı var oyun açılmıyor diye destek hattına haber ver iade bölümünün orda sana en fazla 3 gün içinde geri dönüyorlar onların tavsiyesini dene olmazsa iade et. 2 saat oynanma veya 1 hafta kütüphanede kalırsa iade edemezsin

Emin_Arda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Maalesef. Steamın destek hattı var oyun açılmıyor diye destek hattına haber ver iade bölümünün orda sana en fazla 3 gün içinde geri dönüyorlar onların tavsiyesini dene olmazsa iade et. 2 saat oynanma veya 1 hafta kütüphanede kalırsa iade edemezsin
Tamam ilgin için teşekkür ederim. Biraz daha araştıracağım olmassa iade edeceğim, peki DLC'ler de iade edilecek mi oyunla beraber eğer edilmezse nasıl edebilirim?

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Tamam ilgin için teşekkür ederim. Biraz daha araştıracağım olmassa iade edeceğim, peki DLC'ler de iade edilecek mi oyunla beraber eğer edilmezse nasıl edebilirim?
İade kısmında kaç paranın iade edileceği ve hangilerinin edileceği yazar o yüzden kesin bir şey söylemek istemiyorum