Captain America: The Winter Soldier 11 Nisan 2014 )

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ufwksgM.jpg

"Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır.

Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.

Kaptan Amerika'nın devam filminde başrol Chris Evans'ın yanı sıra kadroda Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi yine renkli isimler kaşımıza çıkacak​

Captain America: The Winter Soldier

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İlk filme gitmiştim. Şu Amerikan sevgisi pompalayan, ay uzaylı geliyor: ABD kurtarır canım, filmlerinden nefret ediyorum.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
en sevmediğim hatta nefret ettiğim sürekli pohpohlanıp büyütülen işe yaramaz tipsiz lanet olası pislik kahramanın filmi
haaa neden mi bu kadar abartıyorlar e adı amerika beya

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Arkadaş yirmi yıldır aynı kahramaları farklı varyasyönlar ile çekip çekip milletin önüne koyuyorlar bir japonlar kadar olamadılar adamlar çıkardigi animeler iyi efektler ile sinema filmi olarak çekilse idi Adamlar sinema sektörünün kralı olurlar di ama ışte. Geçen gun süpermen ın hikayesini tekrar çektiklerini gördüm gına geldi artık birde işin garip tarafı bütün amerikan kahramaları tayt giymek zorundami

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Hiç sevmediğim bir kahraman thor , hulk daha iyi

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Filmin ilk fragmanı yayınlandı.

[video=youtube;Zmd6qLxMlQA]http://www.youtube.com/watch?v=Zmd6qLxMlQA[/video]]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şuraya bak. yakışıyormu size bu ırkçı tavırlar? yapanlar amerikalı. napsalardı? yeni bir kahraman uydurup adını kaptan hamza mı yapsalardı? beğenin beğenmeyin ama biraz saygılı olun.

bunlar marvel in popüler çizgi kahramanları. manası zaten hazır bir kitlesi var. artık bütçeler süper kahraman filmleri yapılmasına uygun olduğundan ve tutulduğundan ardı arkası kesilmez bunların.

son zamanlarda farkettiğim forumda birçok arkadaş öfke kusacak yer arıyor. saygı nedir kalmamış. arkadaşlar kendimize gelelim. sonra o eleştirdiklerinizden daha beter tavırlar sergılemeyın. yakışmıyor size

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Türkçe altyazılı fragmanı.

[video=youtube;jZNsv1KxDt8]http://www.youtube.com/watch?v=jZNsv1KxDt8&feature=youtu.be[/video]

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Türkçe dublajlı si da var ben izledim gayet güzel bi film