Canon mu HP mi tanklı yazıcı

Kararsızlık

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar herkese merhabalar.
2 marka arasındaki yazıcılar arasında kararsız kaldım. HP smart tank 500 alacaktım firmayı aradım canon da öneririm dedi modellere baktım fiyatlar konusunda bütçeme uygun (max 1250 TL) bu modellerden bulabildim. Yani sizlerden de ricam olacaktır ki bana tavsiyelerinizi önerebilir misiniz.
WİFİ+ethernet olmasa da olur. Evde kullanılacaktır. Tanklı olması gereklidir. Yiğenin ödevleri çıktıları için gerekli.

Acil yardımlarınızı beklemekteyim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Tanklı olması iyi olacaktır. Kartuşlu modelleri önermiyorum. Ayrıca tek bir firmaya ya da yere bağlı kalmayın. İnternetten e-ticaret sitelerinden de araştırın derim.

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
işte internetten araştırdım videolar karşılaştırmalar vs baktım sadece kararsız kaldım aslında hp 500 alıyordum bu sabah ama fırmadaki adam dedi ki g24 serisine de bakabılırsınız siz bilirsiniz ama hp de güzeldir yani karar sizin dediği için kararsız kaldım. HP officejet 4500 vardı sattım kartuşlu olmasından dolayı tank tek seçeneğim artık

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Bütçeniz nedir peki ? Epson L1110-3110-3510 Canon G 1411-2411-3411 modelleri var. Tabi fiyatlarda sırayla artıyor. Amacınız çok çıktı değil ve ihtiyacınız karşılansın diyorsanız orta modelleri bakmanızı tavsiye ederim. Aşağıda size tanklı yazıcılara dair bir liste bırakıyorum.

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bütçe 1250 tl, renkli çıktıda alabileceğim, sadece siyah olarak değil de ödev çıktıları alacağız daha çok gündelik evde rutin kullanılıyor .. kartuşlu maliyeti yüksek 2 ayda 1 sureklı kartus alıyorum dolum yapıncada çok gıtmıyordu sattım artık