Canon Hp tanklı yazıcı tercihi?

CANON MU HP Mİ TANKLI YAZICI SEÇİMİ

• Canon Pixma G2415

Kullanılan: 0 0.0%
  • Canon G2411

• HP Smart Tank 500

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar herkese bu pandemi sürecinde zorlu geçen yaşamlardan kolaylıklar gelsin.
2 marka arasındaki yazıcılar arasında kararsız kaldım. HP smart tank 500 alacaktım firmayı aradım canon da öneririm dedi modellere baktım fiyatlar konusunda bütçeme uygun (max 1250 TL) bu modellerden bulabildim. Yani sizlerden de ricam olacaktır ki bana tavsiyelerinizi önerebilir misiniz.

Axentirius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Açıkçası renkli yazıcıya çok ihtiyacın yoksa önermem. Hem yazıcı maliyeti olarak hem baskı maliyeti olarak yüksek oluyor. Dolumdu vs sıkıntı olabiliyor. Mümkünse siyah lazer yazıcı almanı öneririm. : Tonerli Yazıcı Önerisi şu konuya göz atabilirsin.

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Açıkçası renkli yazıcıya çok ihtiyacın yoksa önermem. Hem yazıcı maliyeti olarak hem baskı maliyeti olarak yüksek oluyor. Dolumdu vs sıkıntı olabiliyor. Mümkünse siyah lazer yazıcı almanı öneririm. : Tonerli Yazıcı Önerisi şu konuya göz atabilirsin.
Renkli de olması gerekiyor benim için yazıcı tarayıcı fotokopide de dahil olmalı ..

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
max 1250 TL tanklı olması gerekiyor wifiye-ethernet çıkışına gerek yok .Evde kullanılacak şekilde istiyorum