Canlı Performans, Süper :)

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Her şey insanlar için yav , şu silaha harcanan paralar dünyadaki bütün insanların krallar gibi yaşamasına yeterde artar bile.Beklicez artık 3-5 tane ironman gelsin diye.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
geri zekaliliktan basba birsey degil

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10

Nasıl yani, Bu İnsanlar Show amaçlı birşey yapıyorlar ve gayette başarılılar.. ''Geri Zekalılıkla'' ne alakası var??? Cgrszon'un dediği gibi hayata biraz eğlenceli bakmalısın.. :) Ama sonuçta herşey ''yeterlilik'' ve ''algılama'' meselesi... Beğenmemiş olabilirsin buna saygı duyarım.. :)

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
çok eğlenceli olmuş neticede bu bir animasyondur muhtemelen havayolu şirketi bir reklam olarak düşündü bunu.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
yok hocam sana demedim zaten :)

bende bundan korkuyordum :D

ne bileyim sen benim mesajdan sonra yazınca bana diyorsun sandım . Bir de başlıkta süper :) yazıyorya aklıma oradan kopyala-yapıştır demişsindir diye geldi.

pufff olaya bakk , nerden nereye.. :D:D neyse sorry, :)

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
neden ki? düşünsene hava alanında böyle karşılanıyosun :) süper olurdu :) hayattan tat alıp eğlenmeyi öğrenmelisin bence :)

tat alınan ve eğlenilen şeyler o kadar sığlaştı ve absürtleştiki sormayın gitsin. insanlar resmen maymuna dönüyor,şaklabanlık yapıyor.

Reaksiyon puanı
188
bende bundan korkuyordum :D

ne bileyim sen benim mesajdan sonra yazınca bana diyorsun sandım . Bir de başlıkta süper :) yazıyorya aklıma oradan kopyala-yapıştır demişsindir diye geldi.

pufff olaya bakk , nerden nereye.. :D:D neyse sorry, :)

yok hocam yorumları takip edin 3 kişi aynı yorumu aynı hatalar ile yazmış. ondan dedim :)

tat alınan ve eğlenilen şeyler o kadar sığlaştı ve absürtleştiki sormayın gitsin. insanlar resmen maymuna dönüyor,şaklabanlık yapıyor.

katılmamak elde değil hocam...

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Aynı fikirdeyiz Tıpa Tıp andan dolayı :yes: :biggrin:

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
CanLı performans demişler de Can'ı göremedim :D Nihat Doğan :D

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ya arkadaş ne Copy/Paste ciymişiz ya ben bile şaşırdım kendime. :p

Videoya parçasına dönersek insanlarım kendi kendilerine nasıl rezil kepaze oladuklarını ibretle görüyorum. Bumudur yani "Eğlence" olayı.

Reaksiyon puanı
188
Ya arkadaş ne Copy/Paste ciymişiz ya ben bile şaşırdım kendime. :p

Videoya parçasına dönersek insanlarım kendi kendilerine nasıl rezil kepaze oladuklarını ibretle görüyorum. Bumudur yani "Eğlence" olayı.

Şimdi hocam bu bir gösteridir ve gösteride yapılanlar her ne kadar saçma sapan da olsa rezil kepaze olmak gibi bir durum yoktur. Günlük hayatta hiç beklemediğin anda gelen bir eğlence zaten insanları eğlendirmenin en iyi yoludur ve videodan anlaşılacağı üzere insanları eğlendirmeyi çok iyi başarmışlar :) Eğlence bu mudur? Bence budur :) Eğlence sadece yapılan tek bir aktiviteden ibaret bir durum değildir :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
güzel olmuş herifler orkestrayı yutmuş:)

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Aynı olayı bir komedyen yaptığında hiçte rezil birşey olduğunu düşünmezsin sanırım... Ama normal bir vatandaş yaptığında direk rezil olur dimi? İtiraf et video oldukça hoşuna gitti ama insanlarda bulunan "kıskançlık" denilen şeyden dolayı dürüst olamıyorsun :D

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Şimdi hocam bu bir gösteridir ve gösteride yapılanlar her ne kadar saçma sapan da olsa rezil kepaze olmak gibi bir durum yoktur. Günlük hayatta hiç beklemediğin anda gelen bir eğlence zaten insanları eğlendirmenin en iyi yoludur ve videodan anlaşılacağı üzere insanları eğlendirmeyi çok iyi başarmışlar :) Eğlence bu mudur? Bence budur :) Eğlence sadece yapılan tek bir aktiviteden ibaret bir durum değildir :)

Kısmen haklısın. Eğlenceyi daha geniş anlamda incelerek yaşa, kültüre, ırklara, cinsiyete göre birçok çeşitlilik ve farklılık gösterebilir. Bu nenle herkeze her kesime hitap edecek bir "Eğlence" biçimi çok zordur veya ancak ortak paydalarda herkezin beğenisini toplayan örneklerde zaten çok azdır. Sana göre "Eğlence" bana göre "Kendini rezil kepaze etmek" :)

---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 16:11 ----------

Aynı olayı bir komedyen yaptığında hiçte rezil birşey olduğunu düşünmezsin sanırım... Ama normal bir vatandaş yaptığında direk rezil olur dimi? İtiraf et video oldukça hoşuna gitti ama insanlarda bulunan "kıskançlık" denilen şeyden dolayı dürüst olamıyorsun :D

Yukarıda açıkladım. İtiraf etmeliyim ki "HAYIR" güzel bir pisikolojik önerme idi ama başarısız oldun :)