Canlı Para Yarışması

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Arkadaşlar yaklaşık yarım saat-bir saat önce adı geçen yarışma programını seyrediyordum. Yarışma esnasında bir yarışmacı "ilk defa temmuzda üşüdüm" diye bir cümle kurdu. Bu adamlar canlı yayın olduğunu iddia ediyor üstelik tarih saat gösteriyorlar ama yarışmacının söylediği ile örtüşmüyor. Yarışmacıların üstünde de t-shirtler vardı. Gerekli merciler halkı aptal yerine koymaya izin vermesine ne diyorsunuz?

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
bende izliyordum ama bence adam onu bir deyim kullandı yani şuanki mevsimi göz önünde bulundurarak değil ayrıca ben canlı oldugunu ıddıa edıyorum cunku 1 kasım gunu ızlıyordm yıne bu prgrmı ve bır adam kayınbabasıyla katılmıstı ve 2 kasım adamın evlılık yıl donumuydu herıf saatıne bakıp duruyordu programı sunan adam sordu nıye bakıyrsnz saate dıye oda soyledi iste 3-4 dakıka sonra 2kasım olucak ve benım evlılık yıl donumum dıye ordan aklımda kaldı ve bence bu program canlı yayınlanıyr ayrıca adamların tısort yada kazakla cıkması onemlı degıl baska prgrmlarada bakıyrsn erkekler gomlek ceket gıyıp cıkabılırken bayanlar mınıler dekolteler gıyıp cıkıyor kıs yaz farketmıyor sonucta kapalı ortam ve kilima var ister ısıt ıster sogut ortamı...

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
temmuzda istesende usuyemezsin

steinmetz

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bende izliyordum ama bence adam onu bir deyim kullandı yani şuanki mevsimi göz önünde bulundurarak değil ayrıca ben canlı oldugunu ıddıa edıyorum cunku 1 kasım gunu ızlıyordm yıne bu prgrmı ve bır adam kayınbabasıyla katılmıstı ve 2 kasım adamın evlılık yıl donumuydu herıf saatıne bakıp duruyordu programı sunan adam sordu nıye bakıyrsnz saate dıye oda soyledi iste 3-4 dakıka sonra 2kasım olucak ve benım evlılık yıl donumum dıye ordan aklımda kaldı ve bence bu program canlı yayınlanıyr ayrıca adamların tısort yada kazakla cıkması onemlı degıl baska prgrmlarada bakıyrsn erkekler gomlek ceket gıyıp cıkabılırken bayanlar mınıler dekolteler gıyıp cıkıyor kıs yaz farketmıyor sonucta kapalı ortam ve kilima var ister ısıt ıster sogut ortamı...
Bencede canlı, bu durumu bende hatırlıyorum, şu anda tam anımsayamadım ama şuanki güncel olaylardan da sorular gelebiliyor

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Adamlar arada saati ve günü gösteriyorlar ekranda bayağı canlı bir yarışma. :)

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
canlı yarışma yahu, eleman çok heycanlı, canlı olmasa döverler adamı. acayip stres yapıyor du ilk bölümlerde örneğin acun da mesela "canlı" yayında genelde performans düşüyor,banttan yayında gayet rahat istediği yeri kesip atıyorlar olmadı bi daha çekelim diyolar canlı yayın zor

axy_uqur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yarışmanın canlı olması ayrı bir güzellik fakat, canlı olan herşeyde heran sorun yasanabılır. okadar kolay soruları bilememeleride ilginç

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Hatta geçen gün aksama oldu, baya bir hemde. Soruyu göremediler :D