Canlı bomba alarmı! Eylem hazırlığındaki bu teröristler aranıyor

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İstanbul Polisi canlı bomba alarmı verdi. Ankara'yı kana bulayan radikal dinci örgüt Adıyamanlılar grubuna üye 4 terörist her yerde aranıyor.

Suriye’yi kan çanağına çeviren terör örgütü IŞİD’e yakınlığıyla bilen Selefi örgütleri takibe alan istihbarat birimleri, adını Suruç ve Ankara’daki kanlı eylemlerle duyuran “Adıyamanlılar” adlı terör örgütüne üye 1′i kadın 4 şüphelinin sansasyonel bir eylem için Suriye’den Türkiye’ye giriş yaptığını belirledi. Tespitler üzerine başta İstanbul olmak üzere Türkiye’deki tüm Emniyet birimleri alarma geçti. Uyarı üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü, teröristlerin yakalanması için seri operasyonlar başlattı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü operasyonların militanlar bulunana kadar devam edeceği öğrenildi.

SAHTE KİMLİK TAŞIYORLAR
Yakalanmamak için sahte kimlikle gezen militanların, Türkiye’de uçak veya gemi kaçırmak yada bir miting alanında eylem gerçekleştirmek üzere talimat aldıkları tespit edildi. Teröristlerin fotoğrafları, kimlik ve sahte kimlik bilgileri basınla paylaşıldı.

HEMEN 155′İ ARAYIN
Adıyamanlılar üyesi, Adıyaman 1993 doğumlu Ömer Deniz D’nin “Emre Kaya” adına, Adana Yüreğir 1983 doğumlu Savaş Y’nin “Hamza Tonbak” adına, Adıyaman 1995 doğumlu Muhammet Zana A’nın “Murat Özalp” adına ve Kazakistan 1995 doğumlu Walentina S’nin “Yıldız Bozkurt” adına sahte kimlik düzenledikleri bildirildi. Emniyet, vatandaşlara duyarlı olmaları yönünde uyarıda bulundu.

333.jpg

67026.jpg

111.jpg

444.jpg

KAYNAK

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yakalayip topuklarina sikarlar insallah.

defne25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah belalarını versin inşallah yakalanır şerefsizler.Ama poliste serbest bırakıyor çünkü demokrasi var bu ülkede. Patlatmadan yakalayamazlar.
Nasılda insanlar ölümlere bombalara alıştı ya aklım almıyor.1 Yılda kaç bomba patladı hepside masum insanlar :(
Umarım diğer kurbanları biz olmayız. Beylikdüzüne gitmeye korkuyorum metrobüse binmemeye çalışıyorum.Sizde kalabalık yerlerde fazla dolaşmayın pekte mümkün değil ama.Emin olun yalan 4 değil daha fazladır belki eş zamanlı patlamalar yaparlar :( Şu hale bak evden çıkmaya korkuyorum.Şimdi bu mahluklar bu katliamı yapınca cennete peygamber efendimize komşu olacaklarını her gün hurilerle seks yapacaklarını sanıyorlar çok yazık.Gerçekten bu insanların sorunu seks yüzünden.
Ben pek emin değildim Suriye gibi olmayız diye düşünüyordum ama bütün senaryolar bu kadar mı benzer :(

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bunlari gördügüm yerde kafalarini keserim , ne polisi aramasi. Zaten polisle is birligi yapiyorlar.. Yine serbest birakirlar...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ben anlamıyorum, sosyal medyada bir sürü saçma sapan şey paylaşılırken bu tarz görsel ve bilgiler ne için paylaşılmaz..?

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Vallahi bugün rüyamda biri canlı bombaydı önünde patladığımı gördüm