Candy Crash Saga Oynayanlar

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
candy-crush-saga-oyna.jpg

merhaba arkadaşlar görünüşte sıradan ve benzerlerinin çok olduğu bir oyun gibi gözüksede sizi etkisi altına alan ve bağımlısı yapan bir oyun diye düşünyürum peki bu oyunu kimler oynuyor androidde bu oyun tabletimin ön belleğinde yüklü idi oyunu sd karta taşıyım dedim taşıdım oyunu açtım titizlikle ve itinayla gelmiş olduğum 99.cu bölüm yerine 1.den başlattı çok fena moralim bozuldu :( bu oyunun android için sizlerden hilesini rica ediyorum sevgili arkadaşlar bölüm geçme hilesi v.s lütfen​

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar yokmu bir cevap :( mozilla için hile eklentisi var ama faceden oynamak için android için olanı arıyorum

savarona55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
mozilladan oynayıp telefonla senkronize et kaldigin yerden devam edersin

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Android ve iosta bu oyun zaten facebook hesabı üzerinden oynanmıyor muydu? Hesabı tekrar bağlayınca kaldığı yerden devam etmiyor mu?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Android ve iosta bu oyun zaten facebook hesabı üzerinden oynanmıyor muydu? Hesabı tekrar bağlayınca kaldığı yerden devam etmiyor mu?

o isteğe bağlı facebooktanda bağlanıp oynayabilirsin facebook bağlantısı kurmadan oynuyorum istersen facebookla bağlan ister kendin oyna 2 türlü

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
o isteğe bağlı facebooktanda bağlanıp oynayabilirsin facebook bağlantısı kurmadan oynuyorum istersen facebookla bağlan ister kendin oyna 2 türlü

İşte facebooktan bağlansaydın böyle sorun olunca çözümüde basit olurdu.
Belki sana şöyle bir çözüm olabilir: Bilgisayardaki gibi telefonlarda da bir save dosyası vardır. Bu oyunu başka oynayan ve senin 90. seviyelere gelmiş biri varsa ondan save dosyalarını alabilirsin. (Ama bu da düşük bir ihtimal.)

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hileyi bırakın normal oynayın :)

hileye bir bulaşınca oyunun tadı tuzu kalmıyo :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İşte facebooktan bağlansaydın böyle sorun olunca çözümüde basit olurdu.
Belki sana şöyle bir çözüm olabilir: Bilgisayardaki gibi telefonlarda da bir save dosyası vardır. Bu oyunu başka oynayan ve senin 90. seviyelere gelmiş biri varsa ondan save dosyalarını alabilirsin. (Ama bu da düşük bir ihtimal.)

keşke faceden bağlanıp oynasaydım ama onada wifi gerekiyor bazen dışarda oynadığımda oluyordu çünkü ayrıca öyle bir save dosyası hiç düşünmedim android oyunları için save dosyası olsa süper olurdu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hileyi bırakın normal oynayın :)

hileye bir bulaşınca oyunun tadı tuzu kalmıyo :)

hocam zaten 90.cı bölüme kadar hilesiz geldim şimdi baştan oynqamak canımı sıktı :(

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
candy-crush-saga-oyna.jpg

merhaba arkadaşlar görünüşte sıradan ve benzerlerinin çok olduğu bir oyun gibi gözüksede sizi etkisi altına alan ve bağımlısı yapan bir oyun diye düşünyürum peki bu oyunu kimler oynuyor androidde bu oyun tabletimin ön belleğinde yüklü idi oyunu sd karta taşıyım dedim taşıdım oyunu açtım titizlikle ve itinayla gelmiş olduğum 99.cu bölüm yerine 1.den başlattı çok fena moralim bozuldu :( bu oyunun android için sizlerden hilesini rica ediyorum sevgili arkadaşlar bölüm geçme hilesi v.s lütfen​

Bu tip oyunlarda hile bulmak zor lv50 deyim daha :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=240895]sdn46[/MENTION] hocam save dosyanı verebilirmisin peki rica etsem 50den devam ederim 50den sonrası inanılmaz çok zor ama ben yöntemi biliyorum 90a çok zor geldim 50 60 70 80 90ları gördüm çabuk geçerim bende sana save dosyasını veririm

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@djvietnam dosyayı vermekten kastın nasıl ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende androiddeki dosyası var onu versem devam edebilrmisin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
android cihazdaki candy crush save dosyasını nasıl buluyoruz anlatırmısınız