Can Azerbaycanda Türk sancağı

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper in yiğid konuşmasını Trabzon Emniyet Müdürlüğü Çırpınırdı Karadeniz parçasıyla paylaştı. O yiğidim şunları söyledi "Bugün benim hilal bıyıklı evladım yiğid bozkurdum Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Azarbaycan'ı ne kadar sevsek ve düşünsekte bu söylemler yanlış bence. Oraya resmi olarak 1 tane Türk askeri veya Türkiyeden silahlı gurup giderse dünya basınında Ermenistana herkesin destek çıkma ve asker gönderme silah gönderme şansı olur.

Şuan için Azarbaycan'ın gerek asker gerekse silah olarak Ermenistana karşı ağır bir üstünlüğü var. Biz oraya asker gönderirsek masada Amerika Fransa gibi ülkelerde binlerce paralı asker tutup Ermenistan safında savaştırmaya gönderebilir. Bizim Uzaktan gözlememiz ve Azerbaycan'ın haklı davasını dışarı göstermemiz lazım. Azerbaycan ordusuna düşende vura vura topraklarını geri almaktır...

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Kahramanlık öyküleriyle dopdoludur geçmişi de bugünü de Azerbeycan’ın.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Okudukça, araştırdıkça daha bir dehşete kapılıyor insan, daha bir saygı duyuyor Azerbaycan milletine,

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Azerbaycan mantısı düşbere

Azerbaycan mutfağı dolma

Azerbaycan mutfağı dolma

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
27 Mayıs 1992’de parlamento “Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet marşı hakkında” kanun kabul etti 1919 da Hacıbeyov ve şair Ahmet Cevat tarafından düzenlenen Azerbaycan ulusal marşı olarak onaylandı.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Səndən ötrü can verməyə cümlə hazırız! Səndən ötrü qan tökməyə cümlə qadiriz! Üç rəngli bayrağınla məsud yaşa! Minlərlə can qurban Ey şanlı qəhrəman Vətən Azərbaycan! Azerbaycan marşı

Azerbaycan! Ey kahraman evladın, şanlı vatanı! Senin için can vermeye hepimiz hazırız! Azerbaycan milli marşı

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Azerbaycanda şahların pilavı

Binlerce can kurban
Ey şanlı vatan Azerbaycan

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Sana bin bir muhabbet,
Göğsümde tutmuş mekan!
Namusunu korumaya,
Bayrağını yükseltmeye,
Bütün gençler hazırdır!
Şanlı vatan! Şanlı Vatan!
Azərbaycan! Azerbaycan!

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Azerbaycan’ın yüzölçümü 192.752 km2 dir

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Bayrak ve marş her devletin varlık ispatıdır. Her vatandaş kendi ülke ve devlet marşını her daim bilmeli bayrağını her zaman yükseklerde tutmalıdır.
Bu vatandaşlık borcumuzdur.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096

Azerbaycan mutfağı levengi

Azerbaycan böreği Qoğal

Azerbaycan tatlısı Şekerbura ve paxlava

Azerbaycan şeki helvası

Badambura Azerbaycan tatlısı

Qutab Azerbaycan yemeğidir

Azerbaycan mutfağı dolma

Azerbaycanda güveç piti

Azerbaycanda şahların pilavı

Türk'ün şanlı bayrağını
Turan ele asacağız

Trabzon Emniyet Müdürü'nden tüyleri diken diken eden sözler: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor

özel harekatçı Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper'in Karabağ ile ilgili sözleri tüyleri diken diken etti onlarca hilal bıyıklı bozkurdum Sn Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar"

hilal bıyıklı bozkurdum KARABAĞ'IN GÖBEĞİNE TÜRK BAYRAĞINI DİKMEK ÜZERE BEKLİYORLAR"

Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar" cümlesiyle salondakilerden alkış alırken Trabzon Emniyet Müdürlüğü de o anların videosunu Çırpınırdı Karadeniz parçasıyla paylaştı.

hilal bıyıklı evladım yiğid bozkurdum KARABAĞ'IN GÖBEĞİNE TÜRK BAYRAĞINI DİKMEK ÜZERE BEKLİYORLAR"
Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper in yiğid konuşmasını Trabzon Emniyet Müdürlüğü Çırpınırdı Karadeniz parçasıyla paylaştı. O yiğidim şunları söyledi "Bugün benim hilal bıyıklı evladım yiğid bozkurdum Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar.

Özel harekat şubesi öyle bir şubedir ki; buradaki yiğitler, buradaki aslanlar şimşek gibi çakar, sel gibi coşar, huduttan hududa yol bulup koşar,

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper in yiğid konuşması
HİLAL BIYIKLI BOZKURTLARIM
Tarık bin Ziyad'ın gemilerini yakıp arkasına bakmadığı gibi benim koçyiğitlerim de sadece ve sadece kendilerine verilen hedefe korkusuzca, cesurca, yürekli bir aslan gibi giden hilal bıyıklı bozkurtlarım hepsini gözlerinden öpüyorum.

hilal bıyıklı bozkurtlarım hepsini gözlerinden öpüyorum.
doğacak asenalar, alperenler de bizden sonra bayrağı dalgalandıracak inşallah.
Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper in yiğid konuşması

Türk bayrağı