Çırpınırdı karadeniz

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper in yiğid konuşmasını Trabzon Emniyet Müdürlüğü Çırpınırdı Karadeniz parçasıyla paylaştı. O yiğidim şunları söyledi "Bugün benim hilal bıyıklı evladım yiğid bozkurdum Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Çırpınırdı Karadeniz şarkısı hikayesi nedir?

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
en son seslendiren Azeri ses sanatçısı Azerin tarafından seslendirilen Çırpınırdı Karadeniz şiiri Azerbaycan - Türkiye dostluğuna ilişkin en popüler şiirlerdendir

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Çırpınırdın Karadeniz şiirinin yazılış ve besteleniş hikayesi, Türkiye ve Azerbaycan dostluğunu gözler önüne serer

Mesaj otomatik birleştirildi:

I. Dünya Savaşı'nda Osmanlı

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Çırpınırdı Karadeniz şarkısı
I. Dünya Savaşı'nda Azerbaycanın milli şairlerince yazılıp ve yine bir Azerbaycanlı besteci olan Üzeyir Hacıbeyli tarafından bestelenmiştir

Çırpınırdın Karadeniz şiiri
I. Dünya Savaşında Nuri Paşa kumandasındaki Osmanlı askerinin Azerbaycan Türklerini, Ermeni ve Rus soykırımından kurtarmak için yaptığı fedakârlığa atfen Gence'de bestelenmiştir.

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Trabzon Emniyet Müdürü'nden tüyleri diken diken eden sözler: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
hilal bıyıklı bozkurdum KARABAĞ'IN GÖBEĞİNE TÜRK BAYRAĞINI DİKMEK ÜZERE BEKLİYORLAR"

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Yanlış anlamayın ama sizce bir forumda bu kadar milliyetçilik yapmanın bir mantığı var mı? Genelde insanlar sorunlarını paylaşır, çözümü bulunur. Ya da rehber tadında uzun makaleler yazılır. Tabii ki milliyetçi olmak kötü bir şey değil. Ama bu kadarının bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Yanlış anlamayın ama sizce bir forumda bu kadar milliyetçilik yapmanın bir mantığı var mı? Genelde insanlar sorunlarını paylaşır, çözümü bulunur. Ya da rehber tadında uzun makaleler yazılır. Tabii ki milliyetçi olmak kötü bir şey değil. Ama bu kadarının bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.
Okuma o zaman insanlar beğensin diye paylaşmıyorum insanlar içinde paylaşmıyorum zorlanda okutmuyorum

hilal bıyıklı bozkurdum KARABAĞ'IN GÖBEĞİNE TÜRK BAYRAĞINI DİKMEK ÜZERE BEKLİYORLAR"

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar" cümlesiyle salondakilerden alkış alırken Trabzon Emniyet Müdürlüğü de o anların videosunu Çırpınırdı Karadeniz parçasıyla paylaştı.

Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar" cümlesiyle salondakilerden alkış alırken Trabzon Emniyet Müdürlüğü de o anların videosunu Çırpınırdı Karadeniz parçasıyla paylaştı.

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
hilal bıyıklı evladım yiğid bozkurdum KARABAĞ'IN GÖBEĞİNE TÜRK BAYRAĞINI DİKMEK ÜZERE BEKLİYORLAR"
Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Özel harekat şubesi öyle bir şubedir ki; buradaki yiğitler, buradaki aslanlar şimşek gibi çakar, sel gibi coşar, huduttan hududa yol bulup koşar,

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
hilal bıyıklı bozkurtlarım hepsini gözlerinden öpüyorum.
doğacak asenalar, alperenler de bizden sonra bayrağı dalgalandıracak inşallah.
Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper in yiğid konuşması