Call of Duty oyunları neden indirime girmiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar kaç indirimdir Call of Duty oyunları indirime girmiyor. Ben Black Ops 2 ve Modern Warfare 2 almak istiyorum ama indirime girmediğinden dolayı da alamıyorum. YouTube'da izlediğim bir videoda adam kış indirimlerinde oyun öneriyor ve Call of Duty oyunlarına geldiğinde "bu oyun serisi gene indirime girmemiş, Steam'dan kalkabilir bence" dedi. Artık sabırsızlığımdan Modern Warfare 2'yi korsan indirip biraz oynayıp sildim. Hevesim kaçmasın diye biraz oynayıp sildim. Call of Duty oyunları neden indirime girmiyor? Sizce bu 2021'in ilk indirimi olan Çin yeni yıl indiriminde Call of Duty oyunları indirime girer mi? Uzun süredir indirime girmediği için Steam'dan kalkma gibi bir ihtimali var mı?

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Bende hep merak etmişimdir. Cod oyunlarının neden indirime girmediğini son sıralar takipteydim ama indirime girmedi belki satışları iyidir indirime ihtiyacı yoktur. İndirime girseydi bende alacaktım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde galiba bu durum activision ile alakalı olabilir.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Bende hep merak etmişimdir. Cod oyunlarının neden indirime girmediğini son sıralar takipteydim ama indirime girmedi belki satışları iyidir indirime ihtiyacı yoktur. İndirime girseydi bende alacaktım.

Birde galiba bu durum activision ile alakalı olabilir.
Evet, indirime girip girmeyeceğine şirket karar veriyor. Aslında nadiren de olsa indirime giriyor ama Black Ops serisi giriyor.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Bazen ufak indirimlere gidebiliyor. Firmanın amiral gemisi oyunu olduğundan aşırı indirimlere koyup ilgi seviyesini düşürmek istemiyorlar. Mesela EA tarafındaki battlefield COD'a denk bir oyun değil. Hatta piyasada denk bir oyun da yok bu seriye.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
call of duty black ops cold war bile 4 saatlik bir sürede bitiyor ve 670 tl civarı idi. Cod serisi gerçekten fiyatı kadar etmez bence. Zaten indirimde gelmiyor, ben umudu kestim biraz onun yerine battlefield serisini almayı düşünüyorum elimdeki oyunlar bitince.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Bazen ufak indirimlere gidebiliyor. Firmanın amiral gemisi oyunu olduğundan aşırı indirimlere koyup ilgi seviyesini düşürmek istemiyorlar. Mesela EA tarafındaki battlefield COD'a denk bir oyun değil. Hatta piyasada denk bir oyun da yok bu seriye.
Acaba bu yorumda ne komik geldi sana söyler misin ? @fahyıldız

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Evet, kesinlikle Battlefield, Call of Duty'nin ("Kol of Diuti" diye okunur. "Dati" diye okumayın şunu artık.) muadili değil. İkisinin de bende yeri ayrı.

Mesela Battlefield'ın sevdiğim yanı katı fizik kurallarının olmasıdır, yani bir duvarın arkasına uzun süre siper alamazsınız; çünkü duvara ateş edildiğinde yıkılır.

Ama Call of Duty'nin sevdiğim yanı ise Modern Warfare serisidir, bu seriyi başka hiçbir COD oyununa değişmem.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
@Assad Najjar ın da dediği gibi ikisi de güzel oyunlardır. Ama nedense bana Battlefield iPhone gibi, Call of Duty ise Xiaomi gibi geliyor.

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Evet bu iki oyun birbirinden farklı konumdalar. Birbirlerinin muadilleri değiller. Ayrıca en son Battlefield 1 oynadığımda hikayesi oldukça kısaydı. COD serisi solodaki hikaye kurgusuna biraz daha önem veriyor. COD serisi zaten Captain Price karakterinden dolayı daha da sevildi.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Gözün aydın Steam'de indirimler başladı.Yalnız bir şey sormak istiyorum DLC olmadan Call Of Duty'nin tüm serilerini alabileceğim paket yok mu yoksa ben mi bulamadım.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Çünkü Activision ne bekliyoruz onlardan :D

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Çünkü Activision ne bekliyoruz onlardan :D
Yalnız sağlam indirimler gelmiş de oyunun parantez içinde ROW yazıyor o ne anlama geliyor bir türlü anlamadım
Screenshot_20210212-203027_Chrome.jpg

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,787
İphone>Call of duty değer kaybetmiyor.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Bakmadan cevaplamışım. :sweatsmile: Oyunda bölge kısıtlaması yok anlamına geliyor.
Kusura bakma da şimdi bölge kısıtlaması yok ne anlama geliyor ben sadece single player oynuyorum bu bölge kısıtlama olmaması bana ne katacak ve bu oyunun standart sürümü mü?

Arkadaşlar ben Black Ops 3 almak istiyorum fakat her oyunda zombili kombinasyonu karşıma çıkıyor zombisiz DLC olmayan sadece oyunun standart sürümünü almak istiyorum bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,787
Kusura bakma da şimdi bölge kısıtlaması yok ne anlama geliyor ben sadece single player oynuyorum bu bölge kısıtlama olmaması bana ne katacak ve bu oyunun standart sürümü mü?

Arkadaşlar ben Black Ops 3 almak istiyorum fakat her oyunda zombili kombinasyonu karşıma çıkıyor zombisiz DLC olmayan sadece oyunun standart sürümünü almak istiyorum bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
Normal oyun işte al oyna. :D

Son mesajlar