Call of Duty Black Ops Sizce Nasıl? Tartışıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

misken

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Black Ops'u şu an itibari ile bitirdim. Ancak pek bir zevk aldığım söylenemez.
Benim için eksiler şunlardı;

- Sondaki zombi bölümü tamamen rezillikti,
- Oyun esnasında uzun diyaloglar çekilmez bir hal aldı,
- Her bölüm atlayışında yaklaşık 1-2 dakikaya varan uzun diyaloglar oyundan soğuttu beni,
- Silah çeşitliliğinin az olması,
- Silah tertibatının, aksesuarlarının ve özelliklerinin basit kalması,
- Oyundan kaydedip çıktığınızda tekrar açtığınızda herhangi bir menüye girip o menüden ana menüye geri döndüğünüzde "Resume Game" seçeneğinin çıkması :biggrin:
- Menü zenginliğinin olmaması,
- F5 ile hızlı kaydet seçeneğinin olmasına rağmen level başından ya da en son kaydedilen level bölümünden başlatması

Crysis kadar zevkli değildi en azından. Konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Tartışmaya değmez ,bu kadar *oktan bir oyun delta force :)

mutahhar

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Açıkcası benim beklentilerimi hiç karşılamadı. Captan Price'ı özledim şahsen :biggrin: O nedenle arasıra Modern Warfare 1-2 oynuyorum.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
uzatıp tekrar tekrar yazmaya gerek yok.. pc'de bu oyun olmamış yamayla falanda olucak gibi degil..

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
- Oyundan kaydedip çıktığınızda tekrar açtığınızda herhangi bir menüye girip o menüden ana menüye geri döndüğünüzde "Resume Game" seçeneğinin çıkması :biggrin:

Böyle bir bug olamaz hiç mi denemediniz dimi ya :)

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20

Böyle bir bug olamaz hiç mi denemediniz dimi ya :)

O bir bug değil. Korsan oyunlarda öyle. Oyunu steamden alana kadar korsanını kullandım. Orjinale geçtiğimde öyle bir sorun yaşamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardesım kafanızmı guzel hele konu başlatan arkadas yook cok diyalog silah az seve yapamıyom oyunu kotulemek ıcın öyle kusurlar aradıgın burdan bellı hem hala pc oyun oynuyosun mınıcık ekranda (eminim ekranın buyuktur) ne hd ne 3d oynadın oyunun ustune usluk korsan sen oyuncu degılsın sadece fan boysun pc de oyunmu oynanır sımdı ıcınızden bırı cıkıp sunu dicek benıım pc yeni ve hızlı ... ama ıkı sene sonra cıkan oyunları oynayamıcak yada gercek kalıtede oynayımacaksın ve gıdıp 500 1000 tl arasında yenı ekran kardı vs alıcaksın al ps 10 sene kulan .... korsan demısken ben ps2 de korsan oynardım 100 lerce oyunnum wardı sadece 2 oyundan zevk alırdım gt4 resident evil4 oyunlar 5 tl ve kıymetsız geliyodu hemde kul hakkı pahalı gelıyosa oynamıcan bukadar basıt

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
ya kardesım kafanızmı guzel hele konu başlatan arkadas yook cok diyalog silah az seve yapamıyom oyunu kotulemek ıcın öyle kusurlar aradıgın burdan bellı hem hala pc oyun oynuyosun mınıcık ekranda (eminim ekranın buyuktur) ne hd ne 3d oynadın oyunun ustune usluk korsan sen oyuncu degılsın sadece fan boysun pc de oyunmu oynanır sımdı ıcınızden bırı cıkıp sunu dicek benıım pc yeni ve hızlı ... ama ıkı sene sonra cıkan oyunları oynayamıcak yada gercek kalıtede oynayımacaksın ve gıdıp 500 1000 tl arasında yenı ekran kardı vs alıcaksın al ps 10 sene kulan .... korsan demısken ben ps2 de korsan oynardım 100 lerce oyunnum wardı sadece 2 oyundan zevk alırdım gt4 resident evil4 oyunlar 5 tl ve kıymetsız geliyodu hemde kul hakkı pahalı gelıyosa oynamıcan bukadar basıt
2 senelik konu. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
konuyu acan arkadas senın öncelıkle bıse den caktıgın yok oyunu kotulemek ıcın oyle bahaneler aramıssınkı sastım kaldım ... yok save olmuyo yok sılah az yok diyolaglar fazla ... ne ıstıyon bıse anlamadan adam vurup bölum gecmekmı ... hele delta force diyen arkadas oraya neden bu oyunu yazdın anlamadım seve bılırsın aama grafksel özellık leri vs lerı bu oyunla karsılastırman hata konuyu acan arkadas sen hala pc de mı oynuyosun mıcık ekran ne hd ne 3d hıcbı guzellıgıyok bırde korsan oynuyosun yazık... kul hakkı.. sımdı bırılerı cıkıp dıcekkı benım pc en ıyılerden en hızlılardan ama 3 yıl sonrakı oyunların oynayamıcak yada dusu kalıtede oynucaksın oyunu ben konsolda oynarım al bır ps 10 gıderı var ps3 7 yasında ve senın en ıyı pc nıde eskıtecek ıyı bır pc bence 2500 tl asarı olamaz ama ps ler max 1000tl artı 1500 tl gıderı olsun oyun vs kı olmaz ne yaptı 2500 tl
ama pc nın en fazla 3 yıl sonra ekran kardı vs derken 7 yılda 2500 tl artı 3000 cok rahat gecer bırde korsan oynuyon bıde laf yapıyon al ps al 3 4 oyun oyna azmı geldı yıne al yada sıteler var takas yap oyuna para verdıgın ıcın o kadar kıymetlı oluyokı anlatamam 4 oyun yetı artıyo canın sıkılmaz ama pc 100 korsan oyunun olsun sıkılır benden bu kadar

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
soyledıklerıne aynen katılıyorum...aynı sıkıntılardan bende muzdaribim....coktan bıtırdım ama oyunu

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
zamanı geçmiş bir konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...