Call of duty black ops hayal kırıklığı

Bu konuyu okuyanlar

aksaray2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar
ben yurt disindan yaziyorum bende herkes gibi dort gozle bekliyordum oyunu hemen aldim bugun oynadim hikaye modu iyi sayilir ama internet modu cok ama cok kotu birde call of duty 5 deki zombi bolumunu az bi degistirip buna da eklemisler burda herkes hayal kirikligi icinde.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
para versek tamam daaa :D

Hayatımda en çok sevdiğim ilk 10 oyun içinde Modern warfare 2 vardı. Ayrıca laptopta oynadım bitirdim hem de grafik sorunu yaşamadan(8400m gs) .

Aynı motor bunda da varsa single playeri oynanır bence :)

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Nerde MW2 nerde Black Ops. MW2 gerçekten mükemmeldi. Performans sorunlarını çözemeleri lazım, 4 çekirdek işlemcili SLI ekran kartlı pc lerde bile deli gibi takılıyor oyun. Treyarch' ın hiç bir oyununu almam artık, mafetmişler güzelim oyunu.

Görselliği MW2 den çok daha kötü hale getiriyorum, MW2 de oyun akıcı şekilde iken Black Ops ta sürekli takılıyor, neredeyse hata verip windows a dönecek. Bu kadar kasmasını gerektiren birşey de yok ortada, grafikler MW2 nin ötesinde bir grafiklerde değil, low a getirince hatta daha kötü...

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Daha yeni bir oyun. Performans sorunları olabilir. Bence en kısa zamanda düzeltilecektir. Hemen ilk günden yaramaz diye bir kenara atmanın alemi yok bence... :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
İnternet Modu nedir arkadaşlar? Multiplayer mı?

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Daha yeni bir oyun. Performans sorunları olabilir. Bence en kısa zamanda düzeltilecektir. Hemen ilk günden yaramaz diye bir kenara atmanın alemi yok bence... :)

Beta testleri vs.. yapılıyordu, sürekli online oynayanlar vardı. Yeni diyemem ben bu yüzden... Aşırı derece de optimizasyon sorunu var oyunda, rezil etmişler güzelim oyunu.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
daha indiremeden oyundan soguttunuz beni ha.. bizde mw2'yi sorunsuz oynadık bunu da arada kaynatırız diyoduk yalanmı olduk simdi..

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
sDelta gel bi tahmin edeyim sen bu oyunu orjinal oynamıyorsun :)
O tür takılmalar crackten de olabilir. o sebeple hemen asıp kesmeyelim. Ayrıca oyunu kuruyorum şimdi niye canımı sıkıyorsun aa aa :'(

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar bende hayal kırıklığı yaşadım. Arkadaşlarında bahsettiği gibi multiplayer modu çok kötü. Çok fazla bug var oyunda. Ayrıca world war daki nazi zombies modunu direk eklemişler değişiklik yapmadan. Cod moderwarfare 2 ile başa çıkamayacak bir oyun olmuş. Yeni oyun firması bu işi becerememiş..

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
mw2 yle bunu karşılaştırmak büyük delilik :D

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
berbat berbat berbat :D bu aktivision ne zaman el atsa bu oyuna eline yüzüne bulaştırıyor :D okadar sıktı ki oyun sildim artık :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ne çabuk sıkıLdınız,Ben daha indiremedim 3 GB Kaldı :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Yapay zeka rezalet. Düşmanlar sadece seni öldürmeyi istiyor, diğerlerini umursamıyor. :)

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Evet yaa yapay zeka gerçekten çok kötü adamların önünde duruyom vuramıyorlar :( oyun çok kasıyor arkadaşların bahsettiği gibi grafikler de öle ahım şahım değil ama çok takılıyor. MoH dan sonra CoD de hayal kırıklığı artık R.U.S.E. yi bekliyoruz....

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bu oyunu görünce cod 6 keşke daha uzun olsaydı diyor insan, cod 6 yı hiç takılmadan oynadım, ama bunda adım atamadım berbat yapmışlar.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Oyun rezalet geriye kalan tek oyun Hot Pursuit kaldı benim için oda kötü olmasın

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ben sana demiştim :D biz full hd full detay oynuyoruz ama ona rağmen pişmanız oyun en zor seviyede sapıtıyor zaten :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Daha başta Bar'dan çıktık çatışma başladı,Ateş edemiyorum kasıyor çünkü :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Barda demlenmek varken çıkma zaten boş ver. :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
pc icin yama cıkmıs galiba ama steam üzerinden.. varmi orjinal oyun sahibi yamayı deneyen????

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
sorun cift cekirdekli makinalardaymis galiba 4 cekirdeklerde falan sorun yokmus.. yama cıkmıs steam üzerinden yakında bizlerede düser bi sekilde.

alperpusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş doğru söylüyor tam bir hayal kırıklığı black ops daha doğru düzgün oyuna giren olmadı şu ana kadar herkes ayrı ayrı ama hep benzer sorunlarla karşılaşıyor bunlarda biri de benim

açana kadar 3-4 sorunla karşılaştım hepsini hallettim ama en son cuba vtr sinde (new game dedikten sonra işkence sahnesi geliyor ondan sonra gelen vtr)orada donup kalıyor ben ona bakıyorum o bana bakmıyor bile pc reset yemezse o öyle kalır

herkes çözüm peşinde ama şu ana kadar da bulan kimse yok bulan olursa söylesin