Call Of Duty-Black Ops 3 Açılışta Hata!

Bu konuyu okuyanlar

Kelloween

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

COD-Black Ops 3 oyununu orjinal aldım ve kurdum ancak açılışta bu ekrandaki hatayı veriyor (oyun düzgün kapatılmadığı için güvenli modda çalıştırmak ister misiniz?) diye sonrasnda evet te desem hayır da desem oyun sadece Triyarch jeneriği gelip kapatıyor.

Pc donanım: i3 64 bit ,amd radeon 7850 1gb ekran Dx 11 desteği,8 gb ram.Teknik olarak oyunu kaldırması lazım ki bi ara kopya kurmuştum onu açmıştı ancak oyun rusça çıkınca oynamadım.

Konuyla ilgili yardımcı olabilecek varsa memnun olurum,teşekkürler...

upload_2016-6-12_19-30-49.png

Son düzenleme:

yilmazog_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, torrent olarak COD Ghost indirdim fakat oyunu steam den açıyor ve beni direk mağaza ya oyunu satın almaya yönlendiriyor. Acil yardım 25.8 GB içim yanıyor!

Kelloween

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet deyince küçük pencere ekranında oyun açılıyor gibi oluyor jenerik tam başlarken hata veriyor ve kapatıyor.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
O evet hayır kısmını biliyorum orası bir sorun teşkil etmiyor da şu an gereken sistem nedir bilmiyorum. Cyri'da test yapar mısınız?

Kelloween

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O evet hayır kısmını biliyorum orası bir sorun teşkil etmiyor da şu an gereken sistem nedir bilmiyorum. Cyri'da test yapar mısınız?

Cyri'da tst yaptım ekran kartı ve işlemcimin sürücülerini güncellememi istedi,ekran kartını hallediyorum ama işlemciyi güncelleyemedim. Model "intel core i3 530 2,93 ghz" güncelleme için link gönderebilirseniz sevinirim,teşekkürler...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Cyri'da tst yaptım ekran kartı ve işlemcimin sürücülerini güncellememi istedi,ekran kartını hallediyorum ama işlemciyi güncelleyemedim. Model "intel core i3 530 2,93 ghz" güncelleme için link gönderebilirseniz sevinirim,teşekkürler...
İşlemci için bir driver gerekmiyor, ama isterseniz driver uygulamaları vesilesiyle kurabilirsiniz.

Kelloween

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anlıyorum bu durumda oyunu tekrar kurmayı denemekten başka bir seçeneğim yok çünkü donanımım yeterli görünüyor oyunu neden açmıyor anlamış değilim .Başka bir öneriniz varsa deneyebilirim.Teşekkürler...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Anlıyorum bu durumda oyunu tekrar kurmayı denemekten başka bir seçeneğim yok çünkü donanımım yeterli görünüyor oyunu neden açmıyor anlamış değilim .Başka bir öneriniz varsa deneyebilirim.Teşekkürler...
Başka çözüm gelmiyor aklıma silip tekrar yükleyin.

Kelloween

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu silip tekrar yükledim ama gene olmadı,cyri de test ettiğimde ekran kartı hatası veriyor;ekran kartımın modeli teknik olarak oyunu desteklese de sürücü güncelleme istiyor. Radeon en son 16.6.1 sürümünü vermiş ancak ben indirip kurmaya çalıştığımda "dijital olarak imzalanmamış sürücü" hatası veriyor.Bir önceki driver oyunun çıkış tarihinden sonra yayınlanmış olsa da oyunu açamıyorum.Bu imza muhabbeti hakkında bilginiz var mı oyunu açamamamın nedeni bu 16.6.1 yükleyememem midir acaba?

Cyri ekran görüntüsünü paylaşıyorum,teşekkürler...

upload_2016-6-19_13-11-39.png

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Virüs programi kullaniyorsaniz gecici olarak devre disi birakiniz. Güncel sürüm olarak 16.15.2211 görünüyor.

isletim sisteminiz nedir ve kac bit?

Kelloween

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 64 bit , Bende yüklü olan aynı sürüm

Son düzenleme: