Call of duty black ops 2 multiplayer (online) kaç mb kota yer

CarpeDiem1010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba ben şimdi yazlığa gidicem sırf bunu sormak için kayıt oldum yazlıkda 15 gb adil kullanım kotası olan sınırsız bir vın alıcam fakat oyun oynamak istiyorum call of duty ghost mw 3 mw2 gibi ama daha fazla black ops 2 oynayacağım için onu yazdım diğerlerini bilen varmı online kaç mb kota yer acil bana gerekiyor lütfen kaç mb kota yediğini bilen varsa yazsın

CarpeDiem1010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok fazla benim için 15 gb kısa bir sürede tükenir daha aza indirmenin bi şansı varmı mesela?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
çok fazla benim için 15 gb kısa bir sürede tükenir daha aza indirmenin bi şansı varmı mesela?

İnternetinizin hızını kotalı yapın ama kota bitince internet hızınız düşsün fakat internetiniz sınırsız olsun.

Mesela ben 8 MPS hız alıyorum TTNET'ten 50 GB lik kotaya. 50 GB bittikten sonra hızım 3 MPS'ye iniyor. ama kota falan kalmıyor istediğim kadar oynuyorum oyun video film müzik bir sınır yok yani.

CarpeDiem1010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternetinizin hızını kotalı yapın ama kota bitince internet hızınız düşsün fakat internetiniz sınırsız olsun.

Mesela ben 8 MPS hız alıyorum TTNET'ten 50 GB lik kotaya. 50 GB bittikten sonra hızım 3 MPS'ye iniyor. ama kota falan kalmıyor istediğim kadar oynuyorum oyun video film müzik bir sınır yok yani.

zaten benimkiside o şekilde vın alıcam yazlığa giderken 15 gb sınırı var ondan sonra kb ye düşüyor zaten vınlar öyle zaten modemim adil kullanım kotası yok :)