Call Of Duty 6 ( Modern War Fare 2 ) TASK FORCE 141 bölüm sorunu

cakmakfuat

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Call of Duty 6 da TASK FORCE 141 isimli bölüme geliyorum, bölüm yükleme yaparken oyun donuyo, ya bilgisayarı yeniden başlatıyo, yada ekran önce kararıyo oyunu kapatıyo ve bi tane uyarı çıkıyo, uyarıda bişey başlatılmadı diyo ama o yazı herzaman çıkmıyo, zaten genelde ya bilg.ı yeniden başlatıyo yada oyun kitleniyo siyah ekranda kalıyo ben reset atıyorum. Şimdi oyunda o bölüme gelene kadar sorun yaşamadım, bilg.ımın özellikleri; 250 GB HDD, 1 GB RAM, 2,00 Ghz Intel Pentium Dual CPU E2180 işlemcisi var. Ekran kartı MSI NX7300 LE (Nvidia GeForce 7300 LE) 512 Mb paylaşımlı. Ya bir türlü açmıyo arkadaşlar bölümü, lütfen biri yardım etsin :crying:
Buarada CRYSIS tüm oyunları, Call of Duty bundan önceki tüm oyunları hiç sorun vermeden oynadım arkadaşlar ama bu niye böle yapıyo anlamadım..???

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Bu sürümde bende oyunu iyi oynayamadım.Oyuna girerken,savelerken felan ya oyundan attı yada pc reset attı.Müze bölümünü oynayamadım.Bende mecburen sildim oyunu.

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
o ekran kartı nasıl oynatırki o oyunu hiç sanmıyorum

cakmakfuat

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
o ekran kartı nasıl oynatırki o oyunu hiç sanmıyorum

O dediğim bölüme kadar sorun yaşamadım oynattı walla, bende ummuyodum ama dedim ya o bölüme gelene kadar sorun çıkmadı, diğer oyunlardada sorun yaşamadım.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
arkadaşım oyunun grafik özelliklerini azalt düzelir aynısı bendede olduydu oyunu zorlayacak bölümlerde ya tıkanıyodu grafikler birbirine giriyodu yada bilgisayarı kilitleyip donduruyodu

sistemim
amd5200+64 2,7ghz
2gb ddr2 800
820 gb hd
ati x1650 512 mb paylaşımsız bu ekran kartında yapıyordu sorun yenisini aldım
ati hd4650 512 mb paylaşımsız ddr2 agp dirext10 bunda hiçbir sorun yok şükür

cakmakfuat

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım oyunun grafik özelliklerini azalt düzelir aynısı bendede olduydu oyunu zorlayacak bölümlerde ya tıkanıyodu grafikler birbirine giriyodu yada bilgisayarı kilitleyip donduruyodu

sistemim
amd5200+64 2,7ghz
2gb ddr2 800
820 gb hd
ati x1650 512 mb paylaşımsız bu ekran kartında yapıyordu sorun yenisini aldım
ati hd4650 512 mb paylaşımsız ddr2 agp dirext10 bunda hiçbir sorun yok şükür

anladım, sanırım benimde yenisini almam gerekecek, çünkü oyunun ayarlarını en düşüklerden seçmiştim, hatta oyun başlamadan önce bir uyarı çıkarıyo sistem ayarları düşürülecek diye ben evet deyip başlıyodum, o bölüme gelince sorun oldu.
ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim, ama fikir belirtmek isteyenler olursa burası açık kalsın çünkü uzun bir süre ekran kartı alamicam...

cakmakfuat

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Bende de E2140 1,60 ghz işlemci,2 gb ram,7300Le ekran kartı var crysis warhead'da çok takılma yaşamıştım :) Sistemimiz neredeyse aynı sayılır..
MW2 kurmadım ama yakın zamanda kurabilirim.
Eğer kurarsam buraya yazarım..

Bekliyorum ozaman :)

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Bende de E2140 1,60 ghz işlemci,2 gb ram,7300Le ekran kartı var crysis warhead'da çok takılma yaşamıştım :) Sistemimiz neredeyse aynı sayılır..
MW2 kurmadım ama yakın zamanda kurabilirim.
Eğer kurarsam buraya yazarım..

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Task Force 141 diye bir bölüm yok arkadaşlar :D:D:D:D:D

O isim bizim bağlı olduğumuz kurumun adı...

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
evet ya Task Force 141 diye bi bölüm yok . TF 141 kaptan price ın başkanlığını yürüttüğü tayfa :) yanlış olmasın da MW 3 için price ile soap kaldı elimizde. artık gaz'ı da farklı bi karaktere büründürüp karşımıza çıkarırlar

cakmakfuat

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar bölüm yüklemesi sırasında o isim yazıyo ben o yüzden yazdım, belki aynı sorunu yaşayan vardır diye...

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
evet ya Task Force 141 diye bi bölüm yok . TF 141 kaptan price ın başkanlığını yürüttüğü tayfa :) yanlış olmasın da MW 3 için price ile soap kaldı elimizde. artık gaz'ı da farklı bi karaktere büründürüp karşımıza çıkarırlar

Gaz , ilk Modern Warfare oyununda öldü...
Ghost , ikinci oyunda öldü.General Shephard Roach ve Ghost'u öldürmüştü.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ben sorun olmadan bitirdim bu oyunu

anfy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bende de 7300LE var sorunsuz oynadım ve bitirdim oyunu. Ekran kartı ile ilgili değil sanırım sen sorun.

cakmakfuat

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Bende de 7300LE var sorunsuz oynadım ve bitirdim oyunu. Ekran kartı ile ilgili değil sanırım sen sorun.

bunu duyduğuma sevindim aga, neyse oyunu netten indirdiydim, birde cd alıp ordan yükleyeyim. belki dosya hatasıdır..

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Gaz , ilk Modern Warfare oyununda öldü...
Ghost , ikinci oyunda öldü.General Shephard Roach ve Ghost'u öldürmüştü.
biliyoruz. ama gaz ile ghost un sesleri aynı. bu yüzden, mw3 çıkarsa ve gaz ile ghost un ses tonuna sahip bir karakter olursa hiç şaşırmam.

lanetolsun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biliyoruz. ama gaz ile ghost un sesleri aynı. bu yüzden, mw3 çıkarsa ve gaz ile ghost un ses tonuna sahip bir karakter olursa hiç şaşırmam.

modern warfare 3 diye bir şey olmayacak :) Ama COD7 çıkacak activision ile infinity yard yollarını ayırdı.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hacı sağlam bir crack bul

GHOST KALBİMİZDE YAŞIYOR :(