Call of duty 2 kurulum sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
p/arkadaşlar cod 2 oyununu kurarken söyle bır hatayla karşılaştım.sızce ne yapmam gerekıyor?
error 1308 source file not found:C)document and settıngs/pc/desktop/CAOUFDUIKI.fo/setup/data/main/iw_02iwd.verıfy that the file exısts and that you can access it.

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
tekrar yükle oyunu o dosyayı bulamıyorum muhtemelen.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Oyunu kendi bilgisayarından mı kuruyorsun? Öyle gibi duruyor. CD'sini temin edip cd'den kurulum yapmayı deneyin.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
partları oyun sıtesınden dowland ettım.bu hata mesajı yoksay dıyınce iw-03,iw-o4... şeklınde ılerlıyor.ondan sonra yıne şöyle bır mesaj çıkıyor:
dou you wish to create a shortcut on the windows desktop?
seceneklerden ben evet dıyorum.ondan sonra cod2 başlığında direct(X) sayfası çıkıyor,ılk secenek olan:
yes ıwant to ınstal...seceneğını aktıf yapıp program neyse kuruluyor.sonra crack yaptıktan sonra masaüzerınden sıngle player e tıklıyorum.açılan sayfada consele şeklınde yazılar çıkıyor

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
:D Crack yapmayı da öğrenmiş bak bak :D

kurulum düzgün yapılmamış, oyun çalışmayabilir doğal olarak :D
hata vermiş, atlamışsın kurulumu bitirmişsin. Oyun eksik dosyalarla kurulmuş. Çalıştırınca da, o dosyaları istiyor senden :D

''dou you wish to create a shortcut on the windows desktop?'' masa üstüne kısayol oluşturayım mı diye soruyor burada , kurulum biterken sorar, normaldir.

''direct(X) sayfası çıkıyor, ılk secenek olan: yes ıwant to ınstal...seceneğını aktıf yapıp program neyse kuruluyor'' demişsin bu da kurulumun içinde olan, dx programıdır. En son karşına çıkar. Bu da normal

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
:D Crack yapmayı da öğrenmiş bak bak :D

kurulum düzgün yapılmamış, oyun çalışmayabilir doğal olarak :D
hata vermiş, atlamışsın kurulumu bitirmişsin. Oyun eksik dosyalarla kurulmuş. Çalıştırınca da, o dosyaları istiyor senden :D

''dou you wish to create a shortcut on the windows desktop?'' masa üstüne kısayol oluşturayım mı diye soruyor burada , kurulum biterken sorar, normaldir.

''direct(X) sayfası çıkıyor, ılk secenek olan: yes ıwant to ınstal...seceneğını aktıf yapıp program neyse kuruluyor'' demişsin bu da kurulumun içinde olan, dx programıdır. En son karşına çıkar. Bu da normal

iyıde çözum ne?
bundan önce battlifield bad company 2 ve medal of honor kurdum.crack ve türkçe yaptım.pcde duruyor.bı yere kadar oynadım takıldım kaldım
şimdıde bunu ındırdım ama kuramıyorum

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
error 1308 source file not found:C)document and settıngs/pc/desktop/CAOUFDUIKI.fo/setup/data/main/iw_02iwd.verıfy that the file exısts and that you can access it.

Bu hatayı kuruluma başlarken ya da kurulum esnasında mı aldın? yoksa kurulumdan sonra mı?

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Bu hatayı kuruluma başlarken ya da kurulum esnasında mı aldın? yoksa kurulumdan sonra mı?

kurulumun ortalarında.yanı cd key ekledım.keyı ekledım.bırkaç kez next yaptım.sonra b hata çıktı.
partlarını ındırdımğım sıteye bakarak yapıyordum.aşğıdakı resımden sonra bende böyle bır uyarı çıktı.yanı resımdekı gıbı mesaj çıkmadı
36159113.jpg

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Evet indirdiğin dosya eksik yada hasarlı. Sen atla demişsin kurulumda o dosyaya, program da eksik haliyle kurulumu bitirmiş. ama o dosya olmadan oynaman mümkün değil. manuel olarak ekleyebilirmisin o dosyayı bilmiyorum ama eklesen de oyun sağlıklı çalışmayabilir.

Başka bir yerden indir oyunu bence. hasarlıysa yine aynı sorunu yaşayacaksın

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
hata mesajı çıknca süreklı yoksay yoksay dedım.o arada iw-o2.iw,iwd-o3.iwd,iw-04.iwd....şeklınde gidiyordu.en sonda oyunun kurulumu tamamladım ama açılamadı malesef

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
kaç tane dosyaya yoksay dedin ki? :D

1 2 dosya olsa aklımda bir şey var ama...

Bu bahsi geçen dosya boyutu 157 mb. 157 Mb eksik kurulan oyun çalışmaz tabii ki :D

Eğer tek eksik dosya bu ise ve sağlam olduğunu farzediyorum, şöyle bir şey yap bakalım belki işe yarar...

önce indirdiğin oyun dosyası içerisinde bu dosyayı bulalım. Masaüsütnde sanırım indirdiğin dosya CAOUFDUIKI.fo/setup/data/main/ takip ederek iw_02iwd dosyasını bul ( 157 Mb ). ardından bu dosyayı kopyala

Daha sonra ( oyunu buraya kurduğunu varsayıyorum ) C: Program files / Activision / Call of duty 2 / main / içerisine gel. kopyaladığın dosyayı buraya yapıştır, aynı dosya zaten var derse tamam de. Tıpkı Crack yapar gibi yani :D

Dene bakalım olabilir belki.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
oyun kurarken karşılaştığım hatayı vıdeoya ekledım
[video=youtube;I_-vtmTGgFc]http://www.youtube.com/watch?v=I_-vtmTGgFc[/video]

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Önerim; İndirdiğiniz part part ise, Torrentlerden .iso dosyasını indirmeniz. Yüksek ihtimalle o zaman sorunsuz kurabilirsiniz.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Evet video iyi olmuş, oyunu indirdiğin siteyi biliyorum, Nazgül'ün paylaşımı ayrıca :D Dediğim gibi oyun dosyaları eksik.

Şu dikkatimi çekti. Video'nun hemen başında görülen ''COD2CD3, COD2CD4, COD2CD5 VE COD2CD6 rar dosyaları'' üstte de diğerleri var sanırım. ama rar'dan çıkarılmış dosyalar bu şekilde olmamalı, main klasörü yok, kurulumda ihtiyaç duyduğu ve dosyaları bulamamasının sebebi, o dosyaların rar dosyalarının içinde olması olabilir.

şu an dışarıdayım, Eve gidince olması gereken Cd içeriğini buraya resim olarak ekleyebilirim.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Önerim; İndirdiğiniz part part ise, Torrentlerden .iso dosyasını indirmeniz. Yüksek ihtimalle o zaman sorunsuz kurabilirsiniz.
programı deamon tools ıle açmayı denedım.fakat her nedense klöserler deamon tools sımgesı halıne gelmedı.ındırmeyı torrentden yapmadım
Evet video iyi olmuş, oyunu indirdiğin siteyi biliyorum, Nazgül'ün paylaşımı ayrıca :D Dediğim gibi oyun dosyaları eksik.

Şu dikkatimi çekti. Video'nun hemen başında görülen ''COD2CD3, COD2CD4, COD2CD5 VE COD2CD6 rar dosyaları'' üstte de diğerleri var sanırım. ama rar'dan çıkarılmış dosyalar bu şekilde olmamalı, main klasörü yok, kurulumda ihtiyaç duyduğu ve dosyaları bulamamasının sebebi, o dosyaların rar dosyalarının içinde olması olabilir.

şu an dışarıdayım, Eve gidince olması gereken Cd içeriğini buraya resim olarak ekleyebilirim.
deamon toolsda kurmayı denedım.orada rarlı dosyalar yerıne deamon tools simgesı gözukuyordu.onları tek tek açıp kurulumu öle yapıyordu.bende ıse rarlı şekılde gözukuyor
adszsxd.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

oyunun kurulum bölumunde kı resımlerde bendekı aynısı çıkmıyor.acaba hata nerde yapıyorum.hep bu cod oyunlarının kurulumunda sorun
yaşıyorum
53372839.jpg

http://img37.imageshack.us/img37/4175/82483316.
jpg
72907759.jpg

kurulum böyle olması gerekıyor.ama bu resımlerdekısecenekler bende çıkmıyor

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27

Uploaded with ImageShack.us

Bendeki Dvd içeriği bu şekilde.

Daemon tools, çok kolay bir şey, ancak indirdiğin dosya iso kalıp dosyası mı? bilmiyoruz.

Cod 4'de iso dosyasıydı, daemoon tools kullanmadan, rar ile çıkarmıştın hatırlarsan, buna da mı aynı işlemi uyguladın acaba?

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Bendeki Dvd içeriği bu şekilde.

Daemon tools, çok kolay bir şey, ancak indirdiğin dosya iso kalıp dosyası mı? bilmiyoruz.

Cod 4'de iso dosyasıydı, daemoon tools kullanmadan, rar ile çıkarmıştın hatırlarsan, buna da mı aynı işlemi uyguladın acaba?
ındırdığım sıtede her oyuna deamon tools ıle kurun yazıyor..belkıde deamon tools programını yanlış kullandığımdan bu şekılde olmuş olabılır mı?

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
daemon toolsta açabilmen için rardan dosyaları çıkarttığında şu şekilde olması lazım...

1 yada daha fazla dosya gözükebilir dosya boyutuna göre değişir durum, normaldir yani..

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
programı kaldırdım.şimdı normal şekılde partları açıçam.kurmaya çalışacam.bunları da vıdeoolrakgöstercem.nerde yanlış yaptımı sölersın

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
oyunun kurulumunu kaldırdın mı? Daha önce partlardan çıkardığın, cd içeriğinin olduğu dosyaları da sil kafan karışmasın.

Bu arada oyunu, 6 part olarak mı indirdin acaba?

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kurulum kaldırdım.hepsını sıldım.tekrar rar dosyalarını deamon tools kullanmadan açmaya çalıştım.yıne aynı hatayı verdı.deamon tools kullnarak tekrar açmayı denedım.fakat sitedekı resımle bendekı resım farklı?acaba deamon tools programını mı çalıştıramıyorum.daha önce battlifield oyununu deamon kullanarak açmıştım
işte bendekı çıkan resım
adszwrzx.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
bu da resımlı kurulum yapan sıtenın resmı
74403895.jpg

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Kurulumun anlatımını iso olarak yapmışlar, ama sendeki rar dosyaları olduğuna göre daemoon tools ile işin yok.
senin burada normal olarak yapman gereken, rardan çıkararak kurulum yapmak, kurulumu yapamıyorsan, hata alıyorsan, demek ki dosyalar hasarlı yada eksik.

En iyisi farklı bir siteden yeniden indir. :D

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kurulumun anlatımını iso olarak yapmışlar, ama sendeki rar dosyaları olduğuna göre daemoon tools ile işin yok.
senin burada normal olarak yapman gereken, rardan çıkararak kurulum yapmak, kurulumu yapamıyorsan, hata alıyorsan, demek ki dosyalar hasarlı yada eksik.

En iyisi farklı bir siteden yeniden indir. :D
partları cd ye yazdım.başka sıteden ındırdım.ya yıne aynı hat verırse?bu codoyunlarında hep sorun yaşıyorum
şuan battlıfıeld bad company 2 ve medal of honor oyunları kurulu.ama ıkısındede takıldım kaldım.nereden yardım alabılırım.hanı cod 4 oyunu ıçınde bıyerlerden alıntı yapıp buraya eklıyorlardı.bu yardımı nerden alıyorlar?
bu arada bı tane sıte buldum.orda oyunun adını secıp eklıyorsun sonra sıstemınegöre çalışıp çalışmadığını kontrol edıp rapor verıyor.yanı benım sıstem ıyı sıstem:biggrin:
şaunda da tavsıye uzerıne Need for Speed: Hot Pursuit Limited Edition oyununu yıne aynı yerden dowland edıyorum.bakalım bunu kurabılcekmıyım?sence bu oyun nasıl?

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Google dan şu şeklide arama yaparsan mesela, ''battlıfıeld bad company 2 tam çözüm'', ''medal of honor tam çözüm'' gibi, bulabilirsin.

Bu oyunları oynamadım ama çok güzel olduklarını biliyorum.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
başka fıkrı olan yokmu?yahu partlar elımde kaldı 4gb kadar boşunamı dowland ettım:crying:

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
gir zamundaya. oradan iso indir. kurarsın :D

Son mesajlar