Çalıntı telefon

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
70
Kardeşim Bit Pazarından GM4 Almış 20 TL'ye Batarya ve sim veya SD kart yok cihazı aldım bir telefoncuya görürdüm cihaza batarya taktırdım açtım 6 dk sürdü açılması cihaz ekranı çatlak iç ekranda sıkıntı yok telefon açıldı fakat başka birisinin gmaili açıktı duvar kağıdı vardı bataryayı adama verdim ve gittim başımız belaya girer mi aldığı yere gittik verin dediler sonra tekrar geliriz dedik verelimmi ağalar nolur yardım edin

PatronBey

Asistan
Reaksiyon puanı
102
Kardeşim Bit Pazarından GM4 Almış 20 TL'ye Batarya ve sim veya SD kart yok cihazı aldım bir telefoncuya görürdüm cihaza batarya taktırdım açtım 6 dk sürdü açılması cihaz ekranı çatlak iç ekranda sıkıntı yok telefon açıldı fakat başka birisinin gmaili açıktı duvar kağıdı vardı bataryayı adama verdim ve gittim başımız belaya girer mi aldığı yere gittik verin dediler sonra tekrar geliriz dedik verelimmi ağalar nolur yardım edin
başın belaya girmez öncelikle telefonu resetle bişe olmaz

Reaksiyon puanı
7,999
İnternete bağlanınca eğer polise çalıntı ihbarı yapıldıysa son konumunu görebiliyorlar. Aldığınız yere direkt götürün kullanmayın o cihazı hem insanlık olarak uygun değil çalıntı mal kullanmak hem de bir suç.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
İMEİ Sorgula ?
Eğer Adli bir vaka vesaire varsa yazar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternete bağlanınca eğer polise çalıntı ihbarı yapıldıysa son konumunu görebiliyorlar. Aldığınız yere direkt götürün kullanmayın o cihazı hem insanlık olarak uygun değil çalıntı mal kullanmak hem de bir suç.
İlla ki çalıntı olmayabilir?
İç ekran vesaire kırılmış sonuçta ve cihaz açılamamış.Direkt ölü fiyatına satılma ihtimali var.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Çalıntı telefon alma, aldırtma, bedava verseler bile... Ne olacağı belli olmaz.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Ben kullanmam ya ülkemizde maalesef adamı bir yumruk ile öldürüp tutuksuz yargılıyorlar ama o telefon bir suç için kullanıldıysa masum olduğunu kanıtlamak bile sana kalır. Uğraşıp durursun Allah göstermesin.