Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Filminin Çekimlerine Başlandı

Bu konuyu okuyanlar

Charlie Scene

Profesör
Katılım
13 Mayıs 2011
Mesajlar
2,656
Reaksiyon puanı
6
Puanları
0
cakallarla-dans.jpg


İkincisi çekilen Çakallarla Dans filminde, başrolleri Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu paylaşırken usta oyuncu ekibine, sürpriz birçok ünlü de eşlik edecek.

Yapımcılığını Sugarworkz’ün yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, bir çok tiplemenin fenomen olduğu, sabırsızlıkla beklenen Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede sinema filmi, çekimlerine 18 Haziran Pazartesi başladı.Filmin 9 Kasım 2012’de vizyona girmesi bekleniyor.Çakallar Dans 2 filmi konusu:
Del Piero Hikmet, Kayinço Gökhan, Muhasebeci Servet ve Köfte Necmi… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

Kaynak:http://www.sinetif.com/cakallarla-dans-2-hastasiyiz-dede-filminin-cekimlerine-baslandi/
 

Hwoarang

Doçent
Katılım
8 Mart 2012
Mesajlar
546
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
Korsan herzaman da zararlı olmuyor. Sinema da ilgi görmemiş bir filmdi. Ancak korsan sayesinde çok fazla seyirci sayısına ulaşan film ,bu şöhret sayesinde 2.cisinin çekimine başlıyor.
 

Korpe

Rektör
Katılım
2 Ağustos 2009
Mesajlar
10,169
Reaksiyon puanı
15
Puanları
0
[video]http://videonuz.ensonhaber.com/izle/cakallarla-dans-2-hastasiyiz-dede-fragman[/video]

fragmanda bende olsun bare sonu güzel bagliyor hadi dedeler bekliyor nineler falan
 

uA23uA

Profesör
Katılım
19 Ağustos 2011
Mesajlar
3,448
Reaksiyon puanı
5
Puanları
38
Yaş
34
vurucaz kırıcaz patlıcazzzzz:):):)
 
Üst