Haber Çağla Altunkaya'dan 480 bin TL'lik ayakkabı siparişi

Bu konuyu okuyanlar

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
5,10 bin liralık ayakkabı giyseler ne olacak? Ayakkabının yanlarında kanat olması lazım uçursun.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Acun'a ne diyecek 2 ayakkabı. Çerez parası böyle şeyler...

Çok gereksiz şeyleri dert ediyorsunuz. Adamın özel jeti var. İngilterede Futbol takımı var. TV8 onun yayınladığı çoğu program izlenme rekorları kırıyor aldığı reklam parasının haddi hesabı yok.

Siz 240 bin TL olan 2 ayakkabının lafını yapıyorsunuz.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Acun'a ne diyecek 2 ayakkabı. Çerez parası böyle şeyler...

Çok gereksiz şeyleri dert ediyorsunuz. Adamın özel jeti var. İngilterede Futbol takımı var. TV8 onun yayınladığı çoğu program izlenme rekorları kırıyor aldığı reklam parasının haddi hesabı yok.

6 ay ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millet fatura ödeyemiyor yiyecek et kıyma bulamıyor ama acuna çerez parası, sonra Muhammed bir lokma bir hırka.

Son 6 ay sonra kim o zenginliğe nasıl ulaştı nasıl çerez parası niyetine 400k lık ayakkabı alındı hepsine bakılacak

Son düzenleme:

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
Mevzu 240Bin tl değil. O parayı msl örnek veriyorum araç vb alsa kimse bişe demez.(tabi acun 200kya araba almaz farkındayım 20milyona araba alsalar vayy zengin der geçerler) ama o meblayı ayakkabıya vermesi görgüsüzlük. Mevzu bu.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Mevzu 240Bin tl değil. O parayı msl örnek veriyorum araç vb alsa kimse bişe demez.(tabi acun 200kya araba almaz farkındayım 20milyona araba alsalar vayy zengin der geçerler) ama o meblayı ayakkabıya vermesi görgüsüzlük. Mevzu bu.
Görgüsüzlük değil, milletin parasıyla alıyorlar isterse 1 milyonda verirler zira para emekle kazanılmıyor onlarda, zaten onlar bu hayatı yaşasın diye millet et yiyemiyor kendisine ev araba alamıyor fatura ödeyemiyor, devran dönecek 6 ay epi topu

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
Görgüsüzlük değil, milletin parasıyla alıyorlar isterse 1 milyonda verirler zira para emekle kazanılmıyor onlarda, zaten onlar bu hayatı yaşasın diye millet et yiyemiyor kendisine ev araba alamıyor fatura ödeyemiyor, devran dönecek 6 ay epi topu
Şu gereksiz zenginlere çok gıcık oluyorum...

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Şu gereksiz zenginlere çok gıcık oluyorum...
Acunun 5 parasız olduğu günlere şahit olacaksın merak etme bizim şimdiki halimizden kat kat daha fakir olacak bu sefer halk bolluk içinde yaşayacak.

Şu haberi gördüğümde çok sağlam sövdüm, yılbaşında malikanesinde kızıyla atlet şortla idi ama insanlar evinde çift kazak battaniye ile geziyor.

Bu dünyayı boşver öldüklerinde hem toprak kabul etmeyecek hemde gayya kuyusundan çıkamayacaklar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059

Çok alakasız saçmalıyorsun :(

Adamın şahsi parası ister yakar isterse tuvalet kağıdı yapar isterse istediği malı alır. Bunun siyaset veya 6 ay sonrası ile ne alaksı var ?

Ne olacak 6 ay sonra mal varlıklarına el mi koyacaksınız Acun'nu :)

Yaa insanların keyfinin kahyasımısınız derler adama :) Belki o kadında sizin için bu saflar nasıl arabaya bu kadar para veriyor diyordur ! Onun zevkide ayakkabı çanta belki ne biliyon ?

warlordX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60
Bir ayakkabıya 240K para vermek görgüsüzlükten başka bir şey değildir. 1 milyar param olsa yine vermem o parayı, 240K'ya ömrüm boyunca giyeceğim ayakkabıyı alırım.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
Bir ayakkabıya 240K para vermek görgüsüzlükten başka bir şey değildir. 1 milyar param olsa yine vermem o parayı, 240K'ya ömrüm boyunca giyeceğim ayakkabıyı alırım.
Elon Musk bile belki o kadar pahalı ayakkabıya sahip değil? istese alır ama gerek duymuyor. Zeki insan.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Bende maaşımın 4 te 1 i ile bot almak zorunda kaldım. 5-6 yıl giyerim artık :D

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
121
Şu dünyada tek amacım zengin olmak. Aşk, arkadaşlık, insaniyetlik, aile.. hepsi yalan dolan

Son mesajlar