Cafeden KovduğuM Sapık :)

Bu konuyu okuyanlar

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Selam arkadaşlar Şimdi Haberini verceğim Kişi 3 ay önce benim cafeye gelmeye basladı tabi müşteri olarak oturuyor Çok konuşurdu Tabi ben Muhattab Olmuyordum Ve Ben bunu Bi Süreliğine Takip etmeye Basladım ve Gördüm ki Hotmailden kız adında üyelik alıp Facebookta Yeliz kaya adında Üyelik almıs ordan kızlarla konusuyordu kızım diye ve ben Bunu bi gün işlettim bende bi kız msnsi aldım ve ekledim bunu Selam falan naber iyi falan nerdesiniz ne iş yaparsınız yönetmenim diyor hım dedim tabi bende kız diye kendimi tanıttım ona camera açarmsıınız dedim yok dedi camera açamam Açarsam beni işten atarlar suanda studyodayım dedi :) çekim yapıyoruz 5 metre ilerimde adi ve ben bunu o gün cafeden kovdum ve bugün haberlerde:)

7287237.jpg

Artist yapma tacizcisi

5 Şubat 2009
İsmail AKTAŞ/İSTANBUL
7287237.jpg
.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;} .hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;} Kendini yönetmen olarak tanıtıp TV dizilerinde rol vereceği vaadiyle kandırdığı 3 kadını götürdüğü evde taciz eden set ışıkçısı polis baskınıyla yakalandı.

KÁĞITHANE’de, yönetmen olduğunu söyleyerek kandırdığı 3 kadını, arkadaşının evinde taciz ettiği öne sürülen Ahmet Hakan Yaşar gözaltına alındı. Yaşar daha önce de Show TV’de yayınlanan Haber Özel programı tarafından gizli kamerayla görüntülenmiş ve polis tarafından gözaltına alınmıştı.

Telefonla yardım istedi

Film setlerinde ışıkçı olarak çalışan Ahmet Hakan Yaşar, televizyon oyuncularının ve yönetmenlerinin isimlerini kullanarak bir süre önce A.G., N.U. ve K.P. ile tanıştı. Ahmet Hakan Yaşar, yönetmen olduğuna ikna ettiği 3 kadını, arkadaşı Serpil D.’nin Gültepe’deki evine götürdü. İddialara göre Yaşar, dizilerde oyunculuk teklif ettiği 3 kadına tacizde bulundu. Durumdan şüphelenen kadınlardan biri cep telefonuyla arkadaşını aradı. Kadının arkadaşı da durumu polise bildirdi. Eve operasyon düzenleyen polis, kadınların şikáyetçi olmaları üzerine Ahmet Hakan Yaşar ve Serpil D.’yi gözaltına aldı.
kaynak

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10930510.asp

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
İyi taktik de bi yere kadar işte... Tabi terbiyesizlik b u yaptığı onu savunmuyorum kesinlikle.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Vay sapık vay...:)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ona inanıp onla eve giden kızlar gerizekalı...

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
İyi taktik de bi yere kadar işte... Tabi terbiyesizlik b u yaptığı onu savunmuyorum kesinlikle.

Ben bunun Eve götürdüğünü ve böle yaptığını bilseydim Zaten Belki Simdi Dünyada Olmazdı Burda cadede Eşşek Sudan çıkana kadar döverdim:)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Tipine bakan da insan sanar!

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
yahu bunun ağına düşen kızlar da en az bunun kadar sapıklar.

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Artist yapaağı kesin... Ama kim bilir hangi dal da...

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Nuri ve çoşkun abiden sonra ahmet hakan bey.. eski gazozcuu

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Güzel taktik :D Sapık herif :D

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Pesimist Bi Sen Okudun galiba :D

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Adamı kovarken neler diyordu :D
ya kerdeşim sanane ben istediğimi işletirim filan :D

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Adamı kovarken neler diyordu :D
ya kerdeşim sanane ben istediğimi işletirim filan :D

Ben bunu Nasıl Kovdum Ben Onun Msnde Kız msnsi alıp kendini kız olarak tanıtmasına kızmıyorum hemen önündeki pc ye bi kız oturdu ve ben bunu cameradan takip etim msn adresini almaya calsıytordun monitörün kenarından onu takip ediyordu ben bunu saçlarından yakaladım hemen arka taraf çay ocağı soktum orya orda yedi yiyeceğini ondan sonra yol verdim benim cafeye giren Bütün müşteriler Kardeşimiz Ailemizden Sayılır Kimse benim Mekanda Müşteriyi rahatsız edemez eden kendini dışarda bulur Sevgiler ve Bana sen beni nie kovuyon diyen adamıda Doğduğuna pişman ederim bizim örf ve adetlerimizde öle seyler yoktur Kesinlikle Yasaktır sevgiler.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Kızlar da akıllı olsalardı da Otursalardı evlerinde
Hiç Mi Nuri Alço izlememişler Bunlar yhaa :D