Bu konuyu okuyanlar

admkcdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet dostlar benim gibi kendini yazılım dili (C#) konusunda geliştirmekte olan birçok kişi olacağını umuyorum. Madem kendimizi geliştiriyoruz, tanışalım ve kendi çapımızda ufak ufak projeler bulup grup bölünmesi yaparak projelerimizi hobi niteliğinde tamamlayalım ve paylaşalım. Belki ufak da olsa insanlara yardım etmiş oluruz. Umarım yanıtsız kalmaz bu yazdıklarım. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

ozicloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
1 yılı geçmişti yorum yapmıyordum. Mesajını gördüm heyecan verdi bana fazlasıyla :) C# konusunda iddialı olmasam da geliştiriyorum kendimi bende dahil olabilirim

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Ben de C# dilinde ufak ufak ilerliyorum tabi ama asıl kullanma amacım Unıty. bi kaç iş yaptıktan sonra paylaşımım olur inşallah :)

Jamiryo080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet dostlar benim gibi kendini yazılım dili (C#) konusunda geliştirmekte olan birçok kişi olacağını umuyorum. Madem kendimizi geliştiriyoruz, tanışalım ve kendi çapımızda ufak ufak projeler bulup grup bölünmesi yaparak projelerimizi hobi niteliğinde tamamlayalım ve paylaşalım. Belki ufak da olsa insanlara yardım etmiş oluruz. Umarım yanıtsız kalmaz bu yazdıklarım. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.
Yazılıma olan ilgim çok fazla ve yazılıma bu dille başlamak istiyorum.Bana heyecan verecek bir teşvik bilgisi verir misin rica etsem,fazlasıyla teşviğe veya çok çok ufak olsa da bir bilgiye ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Bir ara ufaktan ufaktan öğrenmeye başlamıştım. Hevesten düştüm öğrendiklerimide unuttum. Yani Hafızası güçlü bir insan bu işi çok kolaylıkla görür. Şunu şuraya derken diğer ne işlem yapılmalı onu unutuyordum. :(