C#, php, java, jscript kodlamayı öğretebilecek arkadaş, hoca

Bu konuyu okuyanlar

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar, başlıkta yazılı programlama dillerini öğrenmek istiyorum. bilgeadamın sadece c# üzerine odaklandığını duyunca ona para bayılmaktan vazgeçtim. eğer ankarada ikamet edip bu dillerin birini ya da bir kaçını öğretebilecek arkadaş varsa şartlarını yazsın. anlaşırsak derse başlayalım. pm kullanırsanız güzel olur.

not: öğrenci kalitesi konusunda sıkıntıya düşeceğinizi sanmam. insanların konuştuğu dillerden altı tanesini okuyup anlayabilecek derecede çözmüş durumdayım. makine dili öğrenip kendime alan serbestisi tanımak istiyorum.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Ankara'da olsam yardım etmek isterdim. :) Ancak bilgisayar dillerini diğer diller ile çok karıştırma derim, çünkü burada daha çok matematiksel zihin gücüne ihtiyaç olacaktır. :)

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
hiç mi bir Allahın kulu yok ey faniler :D :D, şaka gibi geliyor ama kimse ben öğretirim deyu mesaj atmadı. ücretini vereceğim elbette arkadaşlar. lütfen yardımcı olun. bildiğiniz, bu öğretir dediğiniz birisi varsa irtibata geçeyim.:rolleyes:

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Özel olarak değilde belki Uzaktan Bilgisayarına bağlanılarak olabilir.Özel olarak evine gelip kimse ders vermez.Uzaktan bilgisayar yardımıyla verilebilir anca. :)

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
bulunduğun yerdeki bilgisayar kurslarına uğra araştır hangisi kafana yatıyosa ona git.

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
konu açılalı çok olmuş fakat bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. php için ankarada doruk kurslarına gittim ama tam anlamıyla berbat. aklınızda bulunsun. uğrayacağınız en son yer orası olsun. vektörel bilişim ise tek kelimeyle harika. 3d max dersleri alıyorum. autocad ve maya dersleri almayı da düşünüyorum. hakan hoca var bir tane hayatımda gördüğüm en mükemmel hoca.