C Diskini Genişletemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Claptone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkeze Öncelikle Merhabalar Bu Benim İlk Konum Hatalarım Olabilir Kusura Bakmayın

Benım sorunum c diskimde çok az bir yer kaldı diye googulun altını üstüne getirdim c diskinde yer açmayla ilgili ama 1-2 gb üstünde yer açamadım araştırırken disk yönetimi diye birşey gördüm bilgisayarımda deneyeyim dedim böyle oldu ve diskler ayrı olduğu için birleştiremiyorum http://i.hizliresim.com/EJGXBn.png formatsız yolunu istiyorum arkadaşlar format atarsam driverlerı yuklemek 1 ayımı alır o yuzden formatsız çözümlerini atarsanız çok sevinirim Şimdiden Teşekkürler..

Sistem Bilgilerim i7 işlemci 16 gb ram amd redaon 6700m intel hd graphic pcim hp pavilion dv6

Son düzenleme:

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
C diskini zaten ordan genişletemezsin. aomei partition assistant ile bunu rahatlıkla yapabilirsin.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
E diskine sağ tıkla birimi küçült de ordan küçülteceğin boyutu gir ondan sonra c yi büyültebilirsin

Claptone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C diskini zaten ordan genişletemezsin. aomei partition assistant ile bunu rahatlıkla yapabilirsin.
Onuda Denedim ama işte dediğim gibi C diski ayrı satırda d ve e 2. satırda gözüküyor o yuzden genişlet aktif olmuyor

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
E diskine sağ tıkla birimi küçült de ordan küçülteceğin boyutu gir ondan sonra c yi büyültebilirsin
Windows Disk Yönetimi'nden C diskine genişletilme yapılamaz. Bu işlem ancak yardımcı yazılımlar ile mümkün.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ben d den küçültme yapıp c ye aktarabiliyodum gayette mümkün