C# - 2. Ders: İlk Adımlar

Memik Yanık

Öğrenci
miraculous merhaba. Bana kargo adresini gönderirsen 1995 yılı basımı Herkes İçin Bilgisayar kitabımdan bir tane hediye edeyim. "CD.." ile bir üst klasöre geçersin. Kök klasörde iken CD aa dersen "aa" adını verdiğin klasöre geçersin.

miraculous

Öğrenci

hocam nihayet hallettik size ve mehmetmiri arkadaşa çok tşk ler
oh bee rahatladım ya ;D ;D
nihayet yapabilecez galiba

Memik Yanık

Öğrenci
Sorunu çömemene sevindim, ama sen fazla sevinme. Çünkü konsol uygulamalarını yani not defteri ile hazırlanıp DOS penceresinde derlenip EXE yapılan programları hemen terk edeceğiz.

MehmetMiri

Öğrenci
hadi gözünaydın miraculous yılmamana sevindim
3. dersi merakla bekliyorum Memik hocam bloğunuzdanda takip ediyorum

Saygılarımla

Memik Yanık

Öğrenci
MehmetMiri merhaba. Duyuru yapabilmek için ilk dersleri kişisel sitemde de yayınladım. Aslında shiftdelete.net'te yayınlanması gecikmişti. Bundan sonra dersler SDN'den yayınlanıp aradan birkaç gün geçmeden kişisel sitemde yayınlamayacağım.

miraculous

Öğrenci
Memik Yanık dedi ki:
Sorunu çömemene sevindim, ama sen fazla sevinme. Çünkü konsol uygulamalarını yani not defteri ile hazırlanıp DOS penceresinde derlenip EXE yapılan programları hemen terk edeceğiz.

sizin ve de bilen arkadaşların desteğiyle onları da rahat rahat aşabiliriz diye düşünüyorum ilklerin acemilikleri basit görünse de insanı hakikaten zorluyor. ama seviye arttıkça insanın kendine güveni de arttığından çıkan zorluklar ilk aşamalara göre daha büyük olsa da kişi özgüveninden dolayı daha bir hınçla asılıyor çalışmalara
iyi geceler

miraculous

Öğrenci
MehmetMiri dedi ki:
hadi gözünaydın miraculous yılmamana sevindim
3. dersi merakla bekliyorum Memik hocam bloğunuzdanda takip ediyorum

Saygılarımla

teşekkürler mehmetmiri kök klasör önerisi sayesinde çözdüm zaten siz fikri söylediniz hocam da yöntemi bana da sadece plase yapmak kaldı boş kaleye
iyi geceler

Hereke

Öğrenci
Merhaba hocam, epeyce uğraşıdan sonra ben de artık derin bir nefes alabilirim. Sayfalarda ki açıklamalarınızı izleyerek sorunu nihayet çözdüm. Teşekkürler

lagenti

Öğrenci
Bu No input spicified.CS2008 ile benimde sorunu var. Ama ben c# Develop Kullanıyorum.
bir türlü arkadaş gibi bende kod yazıp çalıştıramadım?
No input specified.CS2008 diyor başka birşey demiyor.!