[Bütçem Güncellendi] Maks. 2500₺ telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

depresif hardal

Öğrenci
Cezalı
Arkadaşlar, 2500₺ yazdım ama 2500'e kadar zorlamayan öneriler yazarsanız mutlu olurum. Aklımda şu an Realme 6i var sizce nasıldır, kamerası nasıl?
İstediğim özellikler:
  • 64/128 GB dahili hafıza
  • İyi bir işlemci
  • 4 GB RAM
  • Batarya da ≥4000 mAh
General Mobile önermenizi istemiyorum ve lütfen daha önceki konuların linkini atmayın:)

depresif hardal

Öğrenci
Cezalı
Ek olarak telefonumu mağazadan alacağım -Teknosa, MediaMark, Vatan Computer gibi- teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oppo A73 öneririm. 5000 mAh batarya, 4GB RAM, 64GB hafıza, Snapdragon 662 işlemci, AMOLED ekran ve stereo hoparlör ile önceliklerinize uygun bir cihaz.
6i hoşuma gitti bayağı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, 2500₺ yazdım ama 2500'e kadar zorlamayan öneriler yazarsanız mutlu olurum. Aklımda şu an Realme 6i var sizce nasıldır, kamerası nasıl?
İstediğim özellikler:
  • İyi bir işlemci
  • 4 GB RAM
  • Batarya da ≥4000 mAh
General Mobile önermenizi istemiyorum ve lütfen daha önceki konuların linkini atmayın:)
2500 e 600-700 daha koy Realme 7 al kafan rahat kullan.Realme 6i memnun eder ama daha güncel bir cihaz almak varken 1 yaşında bir cihaz alma derim.

depresif hardal

Öğrenci
Cezalı
2500 e 600-700 daha koy Realme 7 al kafan rahat kullan.Realme 6i memnun eder ama daha güncel bir cihaz almak varken 1 yaşında bir cihaz alma derim.
O kadar param yok maalesef:( Telefonun 1 yaşında olduğunu şimdi öğrendim.

Fiyatına göre nasıl sizce 6i ben 2399₺ vermek durumundayım:(

Son düzenleme:

Cvnmrt

Profesör
2500'e Oppo A73 öneririm. Acelen yoksa Poco M3'ün gelmesini de bekleyebilirsin.

Oppo A73 öneririm. 5000 mAh batarya, 4GB RAM, 64GB hafıza, Snapdragon 662 işlemci, AMOLED ekran ve stereo hoparlör ile önceliklerinize uygun bir cihaz.
A73'de 128GB depolama ve mono hoparlör var diye biliyorum.

Son düzenleme:

depresif hardal

Öğrenci
Cezalı
6i de bildiğim kadarıyla dokunmatik sorunu vardı ama öneri olarak oppo a73 veya m21 öneririm
Gerçekten mi? M21 bana yetersiz geliyor. Pardon, A21s ile karıştırmışım ona bir bakayım ama mağazadan alacağım için...

M21 oldukça iyiymiş ama Vatan, MediaMarkt veya Teknosa'dan birinde bulunuyor mu?

Son düzenleme:

Brt.17

Doçent
2500'e Oppo A73 öneririm. Acelen yoksa Poco M3'ün gelmesini de bekleyebilirsin.

A73'de 128GB depolama ve mono hoparlör var diye biliyorum.
Poco niye bütün telefonlarını getirmiyor? Nasıl olsa Türkiye'ye giriş yaptı ? Zaten bir tek Poco m3 gelmemiş az telefonu varmış poconun

Son düzenleme:

Amfi

Öğrenci
Gerçekten mi? M21 bana yetersiz geliyor. Pardon, A21s ile karıştırmışım ona bir bakayım ama mağazadan alacağım için...

M21 oldukça iyiymiş ama Vatan, MediaMarkt veya Teknosa'dan birinde bulunuyor mu?

Samsung'un web sitesinde var. Mağazasında da olablr. Teknosa,Vatan,MediaMarkt'ın web sitesinde yok gözüküyor,mağazalarında belki olabilir.

Rizelimapper53

Profesör
İstediğim özellikler:
  • İyi bir işlemci
  • 4 GB RAM
  • Batarya da ≥4000 mAh
Neden GM alınmasın ki bu bütçeye GM 9 Pro kullanan biri olarak söyleyebilirim GM 9 Pro alınabilir. E tabi ısrarcı iseniz Note 8 veya 6i öneririm

SDN Son Haberler

Son mesajlar