Bütce limiti olmaksızın telefon tavsiyesi

Dragon734

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar. Bu alacağım telefonu en az 3 yıl kullanacağım. Bu yüzden aşağıda belirteceğim şartları karşılayan telefon tavsiyesi ve önerisi yaparsanız iyi olur,

Almak istediğim telefonda aradığım şartlar
1) Kamerası gerçekten iyi olsun.
2) Telefon bu 3 sene içerisinde kasma ve yavaşlama gibi sorunlar yaşatmasın.
3) Telefonda pek oyun oynayan birisi değilim. Eğer oyun yükleyecek olursam da fazla büyük oyunlar yüklemem. atıyorum asphalt8 gta fifa gibi oyunları.
4) Pil ömrü ve şarj süresi en azından 1 günü çıkarsın yani telefonu günde 2 kere şarj etmek istemiyorum.

Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi . Şimdiden herkese teşekkürler

Bu arada bu konudan 2 tane daha açmış hata oldu sanırım bunun kalmasını istiyorum diğerleri kapanabilir

Dragon734

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
LG V10 u çok beğendim. V10 u önerir misiniz ?

Uber

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
798
@Dragon734 isteğiniz üzere diğer konuları sildim bu tarz hata olursa özel mesaj ile ulaşabilirsin bana, telefona gelecek olursak htc m10 güzel cihaz hem üstdüzey hemde sade arayüz sayesinde kasma sorunu olmaz.
Android telefonlar genelde 1 günü kullanır ama yoğun olarak oyun oynarsanız hiçbirisi çıkartmaz.
Kamera olarak s7 ve htc şuan bana göre en kaliteli kameraya sahip
2.olarak s7 yi inceleyebilirsiniz vulkan desteği ile touchwiz hız ve enerji tasarrufu sağlayacak gibi duruyor.

Bütçe limiti yok ise metal kasa isterseniz m10 cam tasarım isterseniz s7 tavsiye ederim.

Dragon734

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
@Dragon734 isteğiniz üzere diğer konuları sildim bu tarz hata olursa özel mesaj ile ulaşabilirsin bana, telefona gelecek olursak htc m10 güzel cihaz hem üstdüzey hemde sade arayüz sayesinde kasma sorunu olmaz.
Android telefonlar genelde 1 günü kullanır ama yoğun olarak oyun oynarsanız hiçbirisi çıkartmaz.
2.olarak s7 yi inceleyebilirsiniz vulkan desteği ile touchwiz hız ve enerji tasarrufu sağlayacak gibi duruyor.

Bütçe limiti yok ise metal kasa isterseniz m10 cam tasarım isterseniz s7 tavsiye ederim.
teşekkürler tamam birdaha olursa mesaj atarım. S7 yi bende beğendim ama v10 u da beğendim lg v10 u önerir misiniz ? 3 sene götürmezmi

ParamedicSelcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6s Plus kullanicisiyim. Soylediginiz butun ozelliklere sahip. Gonul rahatligi ile alabilirsiniz.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Şimdi sana birkaç seçenek sunacağım. İlk olarak çok telefonu karıştıracak birine benzemiyorsun. Bana göre sana en iyi gidecek telefon 6s Plus. Eğer Android istiyorsan htc 10 kesinlikle. Neden S7 yi veya g5 i önermediğimi açıklayayım. S7 çok ram tüketiyor. TouchWiz eskisi gibi kafayı yedirecek gibi olmasa da çok ram yiyor buna itiraz edecek biri yok. Şimdilik bir sorun çıkmasa da 3 seneden bahsediyoruz. Bence kesinlikle ilerde bunlar patlak verecek. G5 ise çok fazla be abi. İyi güzel hoş arkadaşları falan filan ama zaten biz fotoğraf makinalarını taşımayalım, elimizdeki ufak şeyden pc den yapabildiğimiz işlemleri yapabilelim diye bu küçük kasalara bunları koyduk. Tekrar hepsini ayrı ayrı yapmanın lüzumu nedir? Evden telefonunu al çık abi olay bu bütün herşey küçük kasada. Neyse g5 i bir günü çok çıkartamayacağı için de tavsiye etmiyorum. HTC 10 a gelince arayüzü çok fresh. Zaten snapdragon 820 li bulabileceğin en iyi telefon bana göre. Pili öyle çok yüksek değil klasik 3000 mAh fakat htc yazılımlarıyla ve boost+uygulamasıyla zaten bu işi çözmüş. Bende sınırsız bir bütçe ile 2-3 sene gidecek bir telefon arıyorum ve htc 10 alacağım. Ha birde iphone 6s plus alacaksan birkaç ay bekle 7 çıkacağı için fiyatı düşecektir.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
V10 u önermiyorum 808 işlemci seni 3 sene götürmeyebilir.

Dragon734

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Şimdi sana birkaç seçenek sunacağım. İlk olarak çok telefonu karıştıracak birine benzemiyorsun. Bana göre sana en iyi gidecek telefon 6s Plus. Eğer Android istiyorsan htc 10 kesinlikle. Neden S7 yi veya g5 i önermediğimi açıklayayım. S7 çok ram tüketiyor. TouchWiz eskisi gibi kafayı yedirecek gibi olmasa da çok ram yiyor buna itiraz edecek biri yok. Şimdilik bir sorun çıkmasa da 3 seneden bahsediyoruz. Bence kesinlikle ilerde bunlar patlak verecek. G5 ise çok fazla be abi. İyi güzel hoş arkadaşları falan filan ama zaten biz fotoğraf makinalarını taşımayalım, elimizdeki ufak şeyden pc den yapabildiğimiz işlemleri yapabilelim diye bu küçük kasalara bunları koyduk. Tekrar hepsini ayrı ayrı yapmanın lüzumu nedir? Evden telefonunu al çık abi olay bu bütün herşey küçük kasada. Neyse g5 i bir günü çok çıkartamayacağı için de tavsiye etmiyorum. HTC 10 a gelince arayüzü çok fresh. Zaten snapdragon 820 li bulabileceğin en iyi telefon bana göre. Pili öyle çok yüksek değil klasik 3000 mAh fakat htc yazılımlarıyla ve boost+uygulamasıyla zaten bu işi çözmüş. Bende sınırsız bir bütçe ile 2-3 sene gidecek bir telefon arıyorum ve htc 10 alacağım. Ha birde iphone 6s plus alacaksan birkaç ay bekle 7 çıkacağı için fiyatı düşecektir.

6S Plus yerine 6 plus alınabilir mi ? S serilerini sevmiyorum. Zaten oyun oynayan birisi olmadığım için pek gerek olmaz diye düşünüyorum.

Uber

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
798

Güzel ama parasına göre işlemci geri kalıyor 6 ayda bir format ile sıkıntı yaşamazsınız bence

Dragon734

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Güzel ama parasına göre işlemci geri kalıyor 6 ayda bir format ile sıkıntı yaşamazsınız bence
plus modelinde ram yetersin kalıyor diye duydum bu ne kadar doğru? eğer iphone alırsam beni en az 3 sene götürmesini istiyorum bunun için alıcam.
İphone 6 ya kanım kaynadı . 3 yıl beni idare edebilir mi ne dersin?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Htc 10 u öneriyorum butcem sinirsiz olsa ilk alacağım telefon hicbir eksi yani yok Premium bir cihaz

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Bu aylarda iphone almak sacmalik olur o zaman git bence en iyisi htc 10 yada s7 edge al

OgulcanE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Para sınırın yoksa git iphone 6s plus 64 gb al kurtul. İphone 7 falan bekleme iphonenun ikinci el piyasası düşmüyor zaten 7yi çok beğenirsen satar az para koyar alırsın.

kadirirdem

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar. Bu alacağım telefonu en az 3 yıl kullanacağım. Bu yüzden aşağıda belirteceğim şartları karşılayan telefon tavsiyesi ve önerisi yaparsanız iyi olur,

Almak istediğim telefonda aradığım şartlar
1) Kamerası gerçekten iyi olsun.
2) Telefon bu 3 sene içerisinde kasma ve yavaşlama gibi sorunlar yaşatmasın.
3) Telefonda pek oyun oynayan birisi değilim. Eğer oyun yükleyecek olursam da fazla büyük oyunlar yüklemem. atıyorum asphalt8 gta fifa gibi oyunları.
4) Pil ömrü ve şarj süresi en azından 1 günü çıkarsın yani telefonu günde 2 kere şarj etmek istemiyorum.

Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi . Şimdiden herkese teşekkürler

Bu arada bu konudan 2 tane daha açmış hata oldu sanırım bunun kalmasını istiyorum diğerleri kapanabilir
Bir kere android mi ios mu istiyorsun ona karar ver ios ise 6splus 6r gb kap derim android ise note 5, s7 edge ,htc 10 ,g5 vs gibi telefonlara bakabilirsin...

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961
Iphone'dan nefret eden biri olarak ve 8 sene 3gs i kullanmış biri olarak ömürlük telefon arıyorsan paraya kıy büyük ekran seviyorsan git Iphone 6s Plus al. Ömür boyu yeter o telefon sana. He Iphone sevmezsen HTC 10 al bence...