Bursaspor taraftarı İnönü'de!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
medya.php

Kulübümüzden Açıklama

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Fiyapı İnönü Stadı’nda oynayacağımız Bursaspor karşılaşmasını rakip takım taraftarları da izleyebilecektir.

Yeşil-beyazlı taraftarlara stat kapasitesinin %5’lik bölümü ayrılacak ve misafirlerimiz karşılaşmayı eski açık tribününden takip edebilecektir.

Beşiktaş JK

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Güzel maç olur ve Beşiktaş kazanır.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Çok fena pislik çıkaracaklar çook!

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Ins cıkamazlar o ınonu stadından gorucem ben onları o zaman...

Besıktas bu konuda yanlıs yaptı..
Onları stad'a sokmak hata..!

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Olaysız bir maç olur inşallah. Zira Beşiktaş'ın hükmen mağlup olmasını istemiyorum.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
İnşallah kazasız belasız bir şekilde geçer de sonraki maçlarda da bu taraftar yasağı kalkar.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Misafir taraftar çirkeflik yaptığı zaman ev sahibi oto ceza alıyor zaten. Bursaspor taraftarı hep böyle olaylar yaşatmıştır. İnşallah bu sefer olmaz.

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Misafir taraftar çirkeflik yaptığı zaman ev sahibi oto ceza alıyor zaten. Bursaspor taraftarı hep böyle olaylar yaşatmıştır. İnşallah bu sefer olmaz.

Çok bilinçsiz yorum yapıyorsun.Misafir takım taraftarı olay çıkartırsa misafir takım ceza alır.Birde Bursaspor taraftarının stadlardaki olaylarını gösterde bizde izleyelim.Hep böyle olaylar yaşattığımıza göre epey bir görüntü vardır senin elinde demek ki.

Ayrıca sağduyulu arkadaşlara da teşekkür ederim.Gereksiz bir düşmanlık var 2 kulüp arasında.Aslında Beşiktaşın bir düşmanlığı yok Bursasporlular küfür ettikleri için sadece taraftarlar arası bir sürtüşme var.Geçmişte yaşanan şaibeli bir takım olaylardan ötürü ne Beşiktaş kulübünün nede taraftarının bir suçu vardır.O dönemin futbolcuları hakkında çıkan bazı iddialardan ötürü böyle bir düşmanlık oluşmuştur.Ben şahsi olarak Beşiktaşa bir düşmanlık beslemiyorum pazar günüde zevkli,çekişmeli iyi futbol oynanan bir maç diliyorum.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Misafir taraftarın küfürleri vs olacak ve Beşiktaş taraftarı susacak böylece sadece misafir takım ceza alacak... Hangi filmin sahnesi bu?

Ek olarak
Benim de bu düşmanlığı anlayabildiğim yok zaten. Keşke klüp taraftarları böyle yemek felan verseler sorun yok deseler ne bileyim :)

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Misafir taraftarın küfürleri vs olacak ve Beşiktaş taraftarı susacak böylece sadece misafir takım ceza alacak... Hangi filmin sahnesi bu?

Komiksin.Bir iddiada bulunuyosun saçma sapan sebeplerin var.Hangi taraftar deplasmana gidipte küfür etmiyor.Yada hangi taraftar kendi sahasında oynarken küfür etmiyor.Galatasaray-Beşiktaş maçını izledik bu hafta stadda hiç küfür yoktu öyle mi?

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
"Çok bilinçsiz yorum, komiksin...." E napalım senin kadar bilinçli ve ciddi olamıyorum. Yapacak bir şey yok :)

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
"Çok bilinçsiz yorum, komiksin...." E napalım senin kadar bilinçli ve ciddi olamıyorum. Yapacak bir şey yok :)

Siz o zaman Fiyapı stadınıza hiç deplasman takımlarının taraftarlarını almayın.Mazallah küfür ederlerde Beşiktaş kulübü ceza alır falan :D:D:D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Daha kibarca cümle bile kurarken hakaret, kışkırtıcı kelimeler kullanan senin gibi insanların o stada girmesi bir gereksizliktir, fazlalıktır.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Komiksini gerçek anlamda kullanmadığına göre? Komiksin bir hakaret bir aşağılama kelimesidir gerçek anlamda kullanmadığın sürece. Şimdi burda bunu anlatacak değilim sana. Sen kendi bildiğin yolda ilerle, başarılar dilerim.