Bursaspor 1-0 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 23. Hafta

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3

HeLLqu4Rd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İlk başta galatasaraylı arkadaşlara geçmiş olsun diyorum... es es baya esti gol bulamadı ama timsah affetmedi avını çok rahat parcalamayı basardı :D:D

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben beşiktaşlıyım fenerbahçeli degil bizi fenerle bir tutma

--- Mesaj Güncellendi ---

fenerli degilim onu fenerli arkadaşlara söyle :D ben beşiktaşlıyım

Pardon arkadaşım o zaman :)
Cünkü fenerli arkadaşlar her zaman laf atmanın peşindelerde.O yüzden önyargıyla yaklaştım sana. Ama tabi bu cevap vermeyeceğimi gerektirmez.Ilk önce başkanınızdan başlayalım :D

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
darısı sevinen arkadaşlarımızın başına.İnşallah bi daha böyle bir kazaya rastlamayız.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İyi maç oldu aslında. Yenilmemezlik baskısı da gitti üzerimizden.

Ama şu kadınları maçlara almayın yahu başım şişti maçı izlerken. :D

Yapma Ali yahu, Bursa hatunlarına söylenmez bu laf :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Yapma Ali yahu, Bursa hatunlarına söylenmez bu laf
laughing.gif

Sadece onlar için demiyorum. :D

Kaleciye top geliyor ay ay ay :D

Ciyak ciyak bağırıyorlar ya. :D

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
11 11 oynadığından beri maç kazanamıyorlar.. :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Yatın kalkın Sabri' ye dua edin siz. Ayrıca Eboue gelene kadar liderliği aldınızzz aldınızzz. Yoksa unutun gerisini... :)

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Eboue bi gelsin bi gelsin.Adamın topu alışı, kontrol edişi,pasları.Türk futboluna çok şey kazandırıyor.

Aynen dediğin gibi :)

Özellikle de adamın defansına bitiyorum. Topun T sini bile geçirmiyor sağdan. Sabriye bak birde. Kaç haftadır Sabri' oynuyor. Hep sağ taraftan yedik golleri. Ama az kaldı Ebouye.

Geliyoor zencefilim benim :)

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Özellikle de adamın defansına bitiyorum. Topun T sini bile geçirmiyor sağdan. Sabriye bak birde. Kaç haftadır Sabri' oynuyor. Hep sağ taraftan yedik golleri. Ama az kaldı Ebouye.

Bir maç çıkışındaki hareketleri aklıma geliyor, gülüyorum kendi kendime. Bulup SDN Galatasaray'ta paylaşacağım :D

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bi araştır istersen kaç tanesi 11 11

İki tane diye hatırlıyorum

Sizin maçlar da hakem sağ olsun kıyak geçıyor baya bence sende bunu bir araştır :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Kazımla iyi anlaşıyorlardı al ver duvar pasları felan az kaldı gelsinde bir kurtulalım sabriden :D

HeLLqu4Rd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar geçelim bunları yok Eboue gelsin görcez yaa bunlar boş laflar derbiler gelince görüşecez yani simdi birbirinizi yemege ne gerek var

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Canları sağolsun diyeceğim ama futbolcuların hepsine değil !

Bıktım yahu sabri'yi kazımı sercanı rierayı izlemekten. Sabriyi çok severim bir de. Ama adam bitmiş yahu ! Önceden tribüne yollardı topu , kalenin 10 metre yukarısından atardı şutu çabalardı bir şeyler yapardı. Şimdi önünde 30 metre koşacağı alan varken 60 metredeki adama pas atmaya çalışıyor.

Şu yönetimde ki danışmanlar gitmezse çok izleriz daha bu kazmaları

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Bülent Tulun kulağın çınladı mı? :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Ahahaha :D

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar geçelim bunları yok Eboue gelsin görcez yaa bunlar boş laflar derbiler gelince görüşecez yani simdi birbirinizi yemege ne gerek var

ben de bir Galatasaraylıyım lakin bir takımın futbol anlayışını bir oyuncuya bağlı olmasını gerçekten kabullenemiyorum. Eboue varken takım dinamik, kontrollü, ne yapması gereken bir takım çizgisi. özellikle ataklarda gerçekten kendini belli eden bir futbolcu. aynı mevkiye sabriyi koyduğumuzda sonuç belli. Fatih Terim'in de yapabileceği bir şey yok çünkü sağ bekte ve açıkta oynatabileceği bir futbolcu da yok.

Bu sadece Galatasaray için değil tüm Türk takımları içinde geçerli. Fenerbahçe'de de Alex yoksa takım anlayışı da yok. gerçi son zamanlarda alex'in boşluğunu Stoch doldurmaya başladı. açıkçası fenerbahçe'de izlemesi en keyifli adam.

Naçizane görüşlerim bunlardır.

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ben de bir Galatasaraylıyım lakin bir takımın futbol anlayışını bir oyuncuya bağlı olmasını gerçekten kabullenemiyorum. Eboue varken takım dinamik, kontrollü, ne yapması gereken bir takım çizgisi. özellikle ataklarda gerçekten kendini belli eden bir futbolcu. aynı mevkiye sabriyi koyduğumuzda sonuç belli. Fatih Terim'in de yapabileceği bir şey yok çünkü sağ bekte ve açıkta oynatabileceği bir futbolcu da yok.

Bu sadece Galatasaray için değil tüm Türk takımları içinde geçerli. Fenerbahçe'de de Alex yoksa takım anlayışı da yok. gerçi son zamanlarda alex'in boşluğunu Stoch doldurmaya başladı. açıkçası fenerbahçe'de izlemesi en keyifli adam.

Ne kadar holiganizm derecesinde takımıma bağlıysam sözlerine katılıyorum.Türk futbolununa çok şey kazandırıyor lafında anlatmak istediğim buydu.Eboue,Stoch,Quaresma ..
Lig böyle keyif vermeli insana.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
O zaman Corluka gelsin dertler bitsin ama O'nu da istemeyenler var arkadaş. :D

HeLLqu4Rd

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Ağzımdan aldın lafı beşiktaş QUARESMA baglıyor herşeyini ama büyük takımların bi adama baglanması kötü galatsaryın olsun fenerbahcenın yada beşiktasın baska takımlar olsun bi adama bağlaması kötü sonuçlar dogura bilir dün aksam ki maç gibi çok genç yetenekler var oynatması gerekiyor adam sakatlıgında bu genç yetenekleri ortaya sürebilmeli.. Ben artık yorum yapmıyorum hak eden kazansın diyip geçiyorum