Bursa Oto Show 2011'e Bilet İsteyen? :)

Bu konuyu okuyanlar

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
bursa_otoshow11.jpg

Fuar Web Sitesi

SEKTÖRDEKİ EN ÜNLÜ MARKALARIN EN SON MODELLERİ
TÜYAP BURSA ÇATISI ALTINDA BULUŞACAK…

Kuruluşumuz TÜYAP Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği işbirliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle hazırlanan BURSA OTO SHOW FUARI 2011, Bursa 7. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı, 11 – 17 Nisan 2011 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Ülkemiz ihracatının önemli bir kısmından pay alan, otomotiv sektörünün üssü olarak kabul edilen Bursa, gerek ana sanayi üretim kapasitesi gerekse yan sanayi açısından sektörde lokomotif bir şehir niteliğini taşımaktadır. Bu bakımdan Bursa’da otomotiv sektörüne yönelik düzenlenen Bursa Oto Show Fuarı’nın önemi daha da artmaktadır.

Sektördeki önemli markaların en son modellerinin Bursa’da ilk kez sergileneceği fuarımızda ilgililer sektördeki yenilik ve gelişmeleri topluca izleme fırsatı bulacaklar ve “Tuning Özel Bölümü” de fuara çeşitlilik kazandıracaktır.

Kentimizde ana sanayiinde Renault, Fiat, Karsan, Güleryüz fabrikaları başta olmak üzere, yan sanayiinde de birçok önemli markanın üretiminin olması sebebiyle büyük istihdam yaratılmakta ve Bursa ekonomisine önemli bir girdi sağlanmakta olup, ülkemizde kendi konusunda düzenlenen fuarlar içerisinde de Bursa Oto Show Fuarı ayrı bir öneme sahiptir. Fuara katılan firmalar bu öneme istinaden fuarda birbirinden şık standlar hazırlayarak, son model araçlarını sergilemek isteği içinde olacaklardır.

2009 yılında 89.650 kişi tarafından ziyaret edilen Bursa Oto Show Fuarı’nda BMW, BMW MOTOSİKLET, CHERRY, DACIA, FIAT, FORD, GEELY, GÜLERYÜZ COBRA, HYUNDAI, ISUZU, IVECO, LAND ROVER, MERCEDES, MINI, PEUGEOT, RENAULT, TOYOTA gibi Otomobil, 4X4, Ticari Araç, Motosiklet markaları ve sektörde faaliyet gösteren, tuning firmaları, aksesuar firmaları, akücüler ve lastik firmaları yer almıştır.

“Geçmişten Günümüze Klasik Araba Sergisi”nde 1959 model Cadillac, 1960 model Mercedes, 1960 model 190 SL Mercedes, 1965 model Ford Mustang, 1967 model Ford Corvette, 1967 model Austin Harley, 1969 model Jaguar, 1970 model Rolls Royce marka otomobiller ilgililere keyifli bir nostalji yaşatmıştır.

Birbirinden ünlü mankenlerin hazır bulunacağı Bursa Oto Show Fuarı 2011, profesyonel gruplar tarafından gerçekleştirilecek dans şovları ile Bursa ve çevresinden gelecek on binlerce ziyaretçiye görsel anlamda renkli bir fuar yaşatacaktır.

BURSA OTO SHOW 2011, Bursa 7. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı, 11 – 16 Nisan 2011 tarihleri arasında 11.00 – 22.00, 17 Nisan 2011 tarihinde ise 11.00 – 21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

TÜYAP BURSA FUARCILIK A.Ş.

~~~

Her neyse gelelim konumuza :D

"Ben bu fuara katılırım abi" diyen çok değerli forum sakinlerine davetiye göndermeyi teklif ediyorum. Firmamızın son derece ilgi çekici (olacak olan) standına uğramayı ihmal etmezseniz tabii :D :w00t:

Reklam filan yapıyor olmayayım ben bilmeden? :D İsim vermedim ama, ben suçsuzum :)
İlgilenen olursa bir an önce özel mesajla ulaşsın ki geç olmadan davetiyeyi ulaştıralım.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bursa olsaydım giderdim.:(

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Çok mu uzaklardasın hocam :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Reklam yasah :p

---------- Post added at 01:58 ---------- Previous post was at 01:27 ----------

Şaka şaka :D

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Black düşünüyorduysan, adresini yaz özel mesajla. Reklamları özel mesajla yapıcam nihahhaha :mrgreen:

Ha bu arada, mr_rain özel mesajla reklam yapmak yasak değildi di miii? :D

Ali gelirim diyosan, sana davetiye bile gerekmez direk beni çağır kapıdan alayım :D Ayrıca ne işlere girdiğimizi biliyor olman lazım, illa bana burda anlattıracaksın yani. Reklam yasak bilmiyo musun :biggrin:

erdesign

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özel mesaj gönderemedim. mesaj sayım 15 olması gerekiyormuş. Bana davetiye lazım. İlgilenmek istersen msnini bana pm olarak gönder. Teşekkürler.

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
İki kişinin sitedeki ilk mesajları burada, vay bee :p

Özel mesajla gönderdiğim adrese mail atabilirsinz.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Bu yaz Bursa'ya taşınıyorum seneye artık :mrgreen:

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Hadi bakalım, inşallah :D

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Gelecem de yalnız şehir içinden oraya gidip gelmek tam bir işkence.
Özel araban olması gerekir.
Hiç eksilmeden balık istifi şeklinde o uzun yol çekilmiyor.
Ama bir aksilik olmazsa gelecem.

BlackSwords

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İki kişinin sitedeki ilk mesajları burada, vay bee :p

.

harbiden ya ilk mesajda direk bu konuya atlamısız :( ama yanlıs anlasma olmasın ttnet ile ilgili bir sorunu belirtmek için( ozel mesajla xd ) kayıt olmuştum ve uzun zamandır da takip ediyorm siteyi ..
bu arada sorunu bildirdikten bir gun sonra ttnetten aradılar ve cozumu buldular :D
her konuda cok basarılı shiftdelete net bu acıdan tesekkur ederim boyle bir form sitesi yaptıkları için.

exeman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de istiyorum ben de...

Reklamları özel mesaj ile alabilirim ;)

(Bu da SDN deki ilk mesajım )

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Gençler özel mesajla adreslerinizi yazmalısınız. :) Bugün ya da en geç yarın postalayacağım.
Reklamları da postayla gönderirim en kötü :D

Bu arada SDN ye de hoşgeldiniz :D

LaWa doğru söylüyosun biraz sıkıntılı bi durum. Ama yine de gel :D

jwqx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesaj sayım olmadığı için yazamıyorum özelden size bende davetiye istiyorum. bu yıl mutlaka gitmem gerek....

dhtup

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaldıysa ben de davetiye alabilir miyim ? pm atamıyorum.

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Özel mesaj gönderdim, oradaki adrese yazabilirsiniz.

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Davetiye isteyip hala adresini yazmayanlara sesleniyorummmm;

Adresinizi bugün iş çıkışına kadar (özel mesaj ile gönderdiğim e-mail adresine) gönderirseniz bu akşam davetiyeleri postalayabilirim. Önümüzdeki haftaiçinde elinizde olur sanıyorum. 11 Nisanda fuar başlıyor, ve bir daha gönderme şansım olmayacak.

Ne kadar çok "göndermek" ve "adres" kelimeleri kullandım :D Neyse, anlatabildim inşallah.. :)

emirkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben gemlikte oturuyorum ve cok gitmek isterdim

elmalisoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Gemlik'in içinden mi? :D

Lütfenn adresini yaz, hem de çok acil.

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bursa'da olsam giderdim, olma ihtimalim de var ama sınav haftasına denk gelmesi elimi kolumu bağladı :(

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ben bursadayım banada bilet gelicek ama her ihtimale karşı bir tane verebilirsen iyi olr :D nereden temin ettiniz?