Burda ne yazıyo

Bu konuyu okuyanlar

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu maille gelmiş bana.ingilizce bilmediğim için ne yazdığını anlayamadım.ama iyi şeyler yazmıyo galiba.ne yazıyo bilen var mı?

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bir maile bakma firsatim olmustu. daha dogrusu bir kac tanimadigim insanin mail sayfalarina bakma firsatim oldu. gorduklerim gercekten sasirticiydi. insanlar mail kullanmayi spam yaratmak olarak goruyorlar sanki. vatandasin toplam 45 maili var hepside fw yani ise yarayan hic bir sey yok. bu maili okuyun 20 arkadasiniza yollayin bu maili silmeyin bu maile kesin bakin vs vs . burda yazan israili ve filistinhakkinda bir resim. ama suna eminimki buda fw maillerin bir sonucu.

caglaraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkçesi:

İsrail savaşta.

Kardeşlerimizin ve bacılarımızın hayatları mahvoluyor.

Askerlerimiz vücut bulmuş iblisle göze göz, dişe diş savaşıyor.

Yaralıların, ölmüşlerin ve mahrum bırakılmışların çan sesi yükseldikçe, her saat başı dağılan parçaları OneFamily (İsrail'de terör kurbanlarına yardım eden dernek) topluyor.

İsrail OneFamily'ye güveniyor ve OneFamily de size!

OneFamily'nin profesyonel takımı ön saflarda bekliyor ve sakatlananlar hastanelere getirildikçe onları karşılıyor ve ziyaret ediyor, ve de yaralılara hayatlarını geri toparlamalrında eşlik ediyor.

Bu ilgimizi şevkatle, sadakatle ve duyarlılıkla besleyen sekiz yıllık eşsiz bir deneyimimiz var.

Yaptığımız şeyle oldukça ünlüyüz ve yardım ettiğimiz kişilerce oldukça seviliyoruz.

Size bu duyuruyu yazarken bile aileler, ekmek parası peşindekiler, evlilikler, evler ve bedenler parçalara ayrılıyor.

Giderek büyüyen ve hala devam eden terörün dünkü, bugünkü ve yarınki kurbanlarını korumak için OneFamily'nin bağışlarınıza ihtiyacı var.

Umutla,
Marc Beizberg
OneFamily Başkanı

Ancak "İsrail bize, biz de size güveniyoruz" kısmını anlamadım. Herhalde sırf bu dernek gelişsin diye İsrail bu derneğe Filistinli, Afganistanlı, Mısırlı vs.. "müşteri" aktarıyor....

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
eyvallah kardeşim tercüme için.

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bi dakka bi dakka şimdi bu mesaj israillilerden bizim bi müslümana mı gelmiş.
Bizden yardım mı istiyorlar.

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bi dakka bi dakka şimdi bu mesaj israillilerden bizim bi müslümana mı gelmiş.
Bizden yardım mı istiyorlar.
valla kardeşim bilmiyorum bi yere üye oldum galiba ordan geldi bana.yardım isteseler nolur yardım yerine baba... alırlarç:angry: