Soru Bunun sonu nereye gidiyor merak ediyorum?

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
208
sizce de tüm sosyal medya platformaları aynı olmaya başlamadı mı? Snapchat'e ses ekleme özelliği gelmiş şimdi. Kendilerine özel ne var ki artık. Hepsinde video at, hepsine ses ekle, hepsine yorum at falan filan. Siz ne düşünüyorsunuz?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,548
sizce de tüm sosyal medya platformaları aynı olmaya başlamadı mı? Snapchat'e ses ekleme özelliği gelmiş şimdi. Kendilerine özel ne var ki artık. Hepsinde video at, hepsine ses ekle, hepsine yorum at falan filan. Siz ne düşünüyorsunuz?
İşin çivisi çıktı artık aktif olarak Instagram ve YouTube kullanıyorum Twitter ise arada bir girip bakıyorum.

MG4446

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,255
Hepsi çağa ayak uyduruyor diğerlerinden geri kalmamaya çalışıyorlar ne yapsınlar. Ama snapchat falan gereksiz whatsapp yetiyor.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Benim Whatsapp'ım var bir tek o da okul ve dershane duyurularını almak için duruyor. Yoksa ben Whatsapp'ı da kapatacağım. Çünkü sosyal medya çoğunlukla insanların tuhaf şeyler paylaştıkları bir yer ve bence bu hiç mantıklı değil. Buralara özellikler eklendikçe de işler iyice tuhaflaşıyor. Biriyle iletişim kuracaksam e-mail kullanırım. Gayet temiz bir yöntem bence.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,517
Benim Whatsapp'ım var bir tek o da okul ve dershane duyurularını almak için duruyor. Yoksa ben Whatsapp'ı da kapatacağım. Çünkü sosyal medya çoğunlukla insanların tuhaf şeyler paylaştıkları bir yer ve bence bu hiç mantıklı değil. Buralara özellikler eklendikçe de işler iyice tuhaflaşıyor. Biriyle iletişim kuracaksam e-mail kullanırım. Gayet temiz bir yöntem bence.
Sosyal medyayı hiç kullanmam. Kullansam da gerçek kimliğim ve bilgilerimle kullanmam.
Gerçek kimlik ve bilgilerle kullanmak demek; dolandırıcı, tacizci, hırsız, takıntılı, sapık, arsız, sapkın bireylere "bak benim adresim burda" demek gibi bir şey.

Reaksiyon puanı
993
Gerçekten son zamanlarda ben de öyle düşünmeye başlamıştım.
Zaten Snapchat tiktok falan hiç açmadım bile ne zamandır twittera da girmiyorum.
Sadece WhatsApp var bir de Instagram instagramı da spor performans videolarımı saklama ve bişiler öğrenme amacıyla kullanıyorum.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
312
facebooku 50 yaş üstü kullanıyo

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,548
Snap hiç kullanmadım, gereksiz geliyor. Twitter ve İnstagram yetiyor.
Snapchat bana gereksiz geliyor hayatımda bir kere bile kullanmadım Instagram ve Twitter fazlasıyla yetiyor. Gerçi Twitter da bu aralar bozdu isyankar yıkık insanlar toplanmış saçma sapan tweetler atarak etkileşim kasmaya çalışıyorlar boyunuzdan 1.55 çıkınca kaç kalıyor sigara içmeyen erkek depresyona girince napıyor vs. vs.