Bunu kasıtlı olarak mı yapıyorsunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar bu gün ttnet ten bir kez daha nefret ettim.. 3 4 aydır hızım sabit 7 mb iken.. 2 gün önce 1 mb e düştü allah allah daha yın başı 4 gb kota geçmişim AKK de yok ! düzelirdiye bekledim en sonunda sabrım taştı aradım 444 0 375 i hoş bir bayan karşıladı tanıştık filan adi aysun du sanırım :) sohbet öyle böyle ilerlerken aklıma neden aradığım geldi Dedim hızım düştü benim hemen telefon numaramı istedi oo Ne aceleci çıktı ama :D bende verdim ev telefon numaramı PAT netim gitti :) Dedi 5 sn çek kabloyu sonra tak :) Çektim taktım kontrol ediniz dedi hızım 7mb e çıktı ohh işte sohbetin yine ortasında dedim bu hız düşmesi neden ? Şok cevap = Adik kullanım kotası yüzünden dedi :D ya arkadaş AKK yüzündense nasıl hızımı yükselttiniz dedim ? :D işte kem küm kom com bir cevap gelmedi :D dedim bir kez daha tekrarlanmasın :) iyi akşamlar dedim kapattım :D

İşin şakası bir yana EĞER 1 2 3 4 ay aramasam hızım hep sabit 1 mb mi kalacaktı ? böyle 100 kişinin netini düşürseler 50 si arasa 25 i paket dğeiştirse kalan 25 inden TTNET kazanacak ? [MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION] abi soruyorum bunu kasıtlı olarak mı yapıyorsunuz ?

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
4 kere aradım hepsinde de paketinizde akk uygulaması var , paket yükseltmelisiniz dediler.

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben kotama baktım aramadan önce :D 4 5 gb dı :D sende bir ttnet online işlemlerden bak kotana :D belki geçmişsindir :)