Bulut sistemi kullanarak ipad de windows çalıştırmak ?

Bu konuyu okuyanlar

microsoftajani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar
Acaba ipad de microsoft azure veya başka bir programla başka bir cihazdan stream etmeden bulut sistemi kullanarak windows ubuntu veya linux çalıştırmak mümkün müdür?

Cihaz : Ipad air 1

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Merhabalar
Acaba ipad de microsoft azure veya başka bir programla başka bir cihazdan stream etmeden bulut sistemi kullanarak windows ubuntu veya linux çalıştırmak mümkün müdür?

Cihaz : Ipad air 1
O konuda pek emin değilim, fakat AppOnFly isimli bir programla çalıştırılıyor tabi ki.

microsoftajani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apponfly programını araştırdım fakat o program windows uygulamaları bazlı
Ben ipadimde cloud sayesinde tam bir windows deneyimi arıyorum
zamanında -2009 gibi- OnLive sayesinde bunu yapabiliyorduk fakat OnLive kapatıldı.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
UMT Emulator'u deneyebilirsin veya bilgisayarına TeamViewer ile bağlanabilirsin.

microsoftajani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sorun şu
Ben kendi cihazıma değil doğrudan tabletim üzerinden buluttan windowsa erişebilmek istiyorum

Örneğin geforce now da buluttan oyun oynayabiliyorsunuz fakat kendi cihazınıza bağlanmadan bu işlemi yapabiliyorsunuz onun gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun şu
Ben kendi cihazıma değil doğrudan tabletim üzerinden buluttan windowsa erişebilmek istiyorum

Örneğin geforce now da buluttan oyun oynayabiliyorsunuz fakat kendi cihazınıza bağlanmadan bu işlemi yapabiliyorsunuz onun gibi

Son mesajlar