Bülent Uygun istifa etti

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Uygun istifa etti

Bülent Uygun'un istifa açıklaması şöyle:

"Maalesef bana kucak açan beni bağrına basıp, sevgisini gösteren özel bir camiadan yaşananlar sonucunda görevimden ayrılmak durumunda kaldığımı ligin bitimine 7 hafta kala geldiğim ve Sanica Boru Elazığsporla şampiyon olma şerefine nail olduğum ve tanımakla onur duyduğum Selçuk ÖZTÜRK ve yönetim kurulu ile Elazığspor camiasından ayrılıyorum.

Gönül isterdi ki uzun süreli çalışıp başarı elde edelim. Ama maalesef yönetimin yalnız bırakılması ve ekonomik sıkıntılar kısıtlı bütçe ile yapılan transferlerle birlikte stadyumumuzun ve tesisimizin yetişmemesi sonucunda yeni takım olma noktasında alınan başarısızlık görevimden ayrılmam gerektiğini göstermiştir.

Bana destek olan Narkoz ve Gençlik 23 taraftar grupları ve her dönemde gerçek Elazığspor sevgisiyle dolu olan her şartta sağduyularını dürüst ve mertçe yazan değerli basın mensupları olmak üzere tüm Elazığspor camiaya teşekkür ederim.

Ekonomik anlamda takıma destek olan Sanica Boru ve Kolin A.Ş.’ ye teşekkürlerimi Borç bilirim. Bazen düşünülenlerin ve hayallerin istediğimiz gibi gitmediği bu süreçteki tek suçlusu benim, inanıyorum ki bu süreçte gelecek olan hocamız ile birlikte futbolcu kardeşlerim bu takımı büyük taraftarı ile kümede bırakacaktır. Herkese sevgi ve saygılarımla."

Kaynak

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Hoppala ne oldu şimdi ya

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
İş olmadığını anladı herhalde. Klasik hareketini yaptı.

Reaksiyon puanı
10,325
mağlubiyetler peşpeşe gelince karizma derdine düştü bülent belli ki...
para olmayınca değirmen dönmüyor, işin kuralı bu maalesef.
elazığ'ın eti ne budu ne ki milyonlarca euro'nun döndüğü bir piyasada bunca külfete katlanabilsin.
süper lig'e gelmekle büyük bir onur yaşadılar, büyük bir heyecana ortak oldular, o kadar...
deniz bitti yani, kara göründü.
geldiği yere dönüş yolculuğu erken başladı biraz demek ki...
üzgünüm ama, bu saatten sonra, "güle güle gakkoşlar" demekten başka bişey gelmiyor elimizden.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
dal sarkar kartal kalkar,kartal kalkar dal sarkar !!! durumu bu :D

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
İyidi ekonomik sıkıntısı olan bir takım nasıl oluyorda 21 yeni futbolcu alabiliyor?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
yine trasferleri yaptı, sonra da çekti gitti.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sivas ile oturmuş kadroyu bozdu sonra da her takımda aynı şeyi denedi
fm oynuyor adam resmen.

shahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bülent Uygun la anlaşacak olan takımlara acıyorum nedenmi çünkü kendi takımına hizmet etmek yerine menfaatleri doğrultusunda (şike v.b.) başka bir takımın tetikçiliğini yapıyor kısaca ya şike yapıyor yada borca sokuyor sonrada hiçbirşey olmamış gibi kaçıyor.Böyle spor camiasına böyle hoca

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
şerefi eksik insan:) geldi güzelim kadromuzu bozdu.Kendi adamlarını aldı boşyere şimdide bıraktı gitti.Büyük ihtialle Mersinle anlaşacakmış söylentiler o yönde