Bülent ERSOY un fiyatı.

abidos

Öğrenci

STAR'DA YAYINLANAN POPSTAR ALATURKA'NIN JÜRİ ÜYESİ Bülent Ersoy, FİYATINA ZAM YAPTI.

Sezon başladığında bölüm başına 40 bin YTL alan Ersoy bu rakamı 55 bin YTL'ye çıkardı. Ekrandan ayda 220 bin YTL kazanan Ersoy, böylece en pahalı jüri üyesi oldu.

Programın diğer jüri üyesi Orhan Gencebay bölüm başına 40 bin YTL, Ebru Gündeş 30 bin YTL, Armağan Çağlayan ise 20 bin YTL kazanıyor. Bu arada eşi Armağan Uzun'la barışmanın şerefine 600 şişe şampanya patlatan Ersoy'un bunun için 8 bin YTL hesap ödediği ortaya çıktı.

YENİ HEDİYESİ YÜZÜK

Bülent Ersoy'un, eşiyle barışma hediyesi olarak Armağan'a ne aldığı öğrenilemzken, kayınvalidesine 5 bin YTL değerinde yüzük aldığı ortaya çıtı. (Gecce.com) 1 saat önce.. [1099246]

Moderatör Not : Forum Kurallarına dikkat ediniz.

http://www.haberler.com/iste-dudak-ucuklatan-rakam-haberi/
 

RuNaL

Dekan
Emektar
orda parayı en fazla hakeden armagan cağlayan olayları hep o yaratıyor...izledeğimden değil dek gelince bakıyorum :)
 

yer6

Profesör
blogger dedi ki:
Ya bizim bakkalda top fiyatları 1-2 ytl bişey..Bunun farkı ne.Farkı cafcaflı olmasımı :D

sizin bakkalda toplar 2 ye 5 metre ebatlarındamı :p . ayrıca böyle konuşmak bize yakışmaz.bülent ersoy çok erkek adamdır :p :D ...
 

honen

Profesör
Bülent Ersoy şarkılarıyla değilde artık yaşayış tarzıyla pirim yapıyor zaten bırakında aç kalmasın bari böyle programlardan para kazansın :)
 

pesimist

Rektör
Emektar
honen dedi ki:
Bülent Ersoy şarkılarıyla değilde artık yaşayış tarzıyla pirim yapıyor zaten bırakında aç kalmasın bari böyle programlardan para kazansın :)

Bülent ersoy mu aç kalacak? Muhahah :D
 
Üst