Bugun ızınlıyım

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet bugun ızınlıyım,5 aydan berı,yapmak ıstedıgım en guzel sey,gıdıp tatlıcıya,5 kg tatlı almak ve aksama kadar bunu yemek :D sabah 9dan berı yıyorum 2kg gıtmıstır sanırım,ohh be kendıme geldım walla,tatlı yemek bana zararlımı acaba? sorayım dedım sızlere.

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
yalnız yemek zararlı tabi
bence koordinatlarını da belirtseydin biz de içecekleri alıp gelseydik daha yararlı olurdu :D
afiyet olsun yarasın

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yalnız yemek zararlı tabi
bence koordinaqtlarını da belirtseydin biz de içöecekleri alıp gelseydik daha yararlı olurdu :D
afiyet olsun yarasın

:D gelin yahu, size 5 değil 15 kg alırım, tatlıcı en yakın arkadasımdır, para vermıyorum zaten, ama gecen hafıften bır laf soktu, barbaros bu dukkanı sen batıracan len dedı :D tatlının yanında en ıyı ayran gıdıyor, deneyın bence :D ayran frenlıyor tatlı gaza basıyor :icon_:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ayran ve tatlımı puhaha..:D

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:D gelin yahu, size 5 değil 15 kg alırım, tatlıcı en yakın arkadasımdır, para vermıyorum zaten, ama gecen hafıften bır laf soktu, barbaros bu dukkanı sen batıracan len dedı :D tatlının yanında en ıyı ayran gıdıyor, deneyın bence :D ayran frenlıyor tatlı gaza basıyor :icon_:

Sağol abi ben gelmiyim, o kadar tatlıyı yiyen adamın yanına yaklaşmak tehlikelidir.:)

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynı Amcam gibi Bayramda ziyaretine gidiyoruz Baklavanın yanında Ayran Veriyor :D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Ye kardeşim ye bugun yemicende ne zaman yiycen afiyet olsun ;)

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
afiyet olsun :) ayranla yiyince pek güzel olmuyo ama rekora giderken bayaa destekliyo insanı.

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ye kardeşim ye bugun yemicende ne zaman yiycen afiyet olsun ;)

Dimi benım kac aydan berı adam gıbı ıznım yoktu, ohh dogalgazı acmısım 80 derece ev fırın, tatlım sagımda, ayranım solumda, monıtorum ortada :D ve, oh dokunmayın abruzzıye :D:D

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dimi benım kac aydan berı adam gıbı ıznım yoktu, ohh dogalgazı acmısım 80 derece ev fırın, tatlım sagımda, ayranım solumda, monıtorum ortada :D ve, oh dokunmayın abruzzıye :D:D

Usta harikasın be işi biliyorsun Tatlı ile ayran iyi gider. 1 Ünite kan da verdin kendine bakman normal. Afiyet olsun.

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
uy baklavayı ayranla yersin de ayran uyku getirir 4kilonun sıonunda uyuyakalırsın kalan tatlı da ziyan olur

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Usta harikasın be işi biliyorsun Tatlı ile ayran iyi gider. 1 Ünite kan da verdin kendine bakman normal. Afiyet olsun.

Eyvallah ama 1 ünite vermedim heralde yanlıs okudunuz toplam vede tek seferde 3 unıte verdim :)
Normalde yılda 4 kere verılmesı yanı 3 ayda tek unıte kan, ama ben 9 aylık kanı zar zorda olsa verdım :) Bu türk bünyesi bizi kım sarsmışki, 2 damla kan yüzünden sarsılalım dimi, baklavayı çok severim, kan depolayayım biraz daha 2 ay sonra yine veririm :)

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
uy baklavayı ayranla yersin de ayran uyku getirir 4kilonun sıonunda uyuyakalırsın kalan tatlı da ziyan olur

Olmazz arkadaslar,merak etmeyin 2-3 ayda yaptıgım bir olay bu :) Ama 1 saat içinde durumum oflıne olursa bilinki size yukarıdan el sallıyorumdur :D

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5 kilo tatlı mı ?

Dayı naptın sen yaww :) Fayansları kırarsın bugün o zaman. Bi de cevizliyse tamam :mrgreen:

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tüm bunların sonunda ya uçucan yada uçurucaklar seni milleti kötü etkiliyon diye

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ben 5 kilo baklavayı 1 ayda anca yerim ya..:D:D

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
1 tepsi baklavayı yarım saatte uçurmuştum, yerimde duramayıp 1 kilometre yürüdükten sonra hararet düşmüştü.
Yanında ayran güzel fikir kayda aldım onu da

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 tepsi baklavayı yarım saatte uçurmuştum, yerimde duramayıp 1 kilometre yürüdükten sonra hararet düşmüştü.
Yanında ayran güzel fikir kayda aldım onu da

Baklavanın yanında asitli içeçek tempoyu düşürür,tavsiye etmem, tuzlu olacak anladınız, bundada en iyisi tabiki ayran, bol köpüklü ve içinde buz, ohhh, yemeye devam :D :D

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Afiyet olsun
Baklava marka ve kalite olsun yalnız,;)
Sonra ekmek mi yedim baklava mı karıştırma ihtimali var.:D

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Afiyet olsun
Baklava marka ve kalite olsun yalnız,;)
Sonra ekmek mi yedim baklava mı karıştırma ihtimali var.:D

Tamam artık yemiyorum, pes ettim, kırıntı kaldı cunku tatlıdan :D :D, en az ayranla beraber 8 kg almısımdır :D: D anca kesti napayım.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Tamam artık yemiyorum, pes ettim, kırıntı kaldı cunku tatlıdan :D :D, en az ayranla beraber 8 kg almısımdır :D: D anca kesti napayım.

Birazdan abruzzi abimizi ahirete yollayacağaz gibi geliyor...:mrgreen:

8 kilo :surprised:

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Finish, tamam konu kapanabilir, baklavalarım bitti :d

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birazdan abruzzi abimizi ahirete yollayacağaz gibi geliyor...:mrgreen:

8 kilo :surprised:

Benim bünyem öyle aşırı hemen kilo alırım iki günde yakarım onu.

Size iyi günler,beni nedense uyku bastırdı, uyumam gerek 4 saat sonra gorusuruz :D

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Olmazz arkadaslar,merak etmeyin 2-3 ayda yaptıgım bir olay bu :) Ama 1 saat içinde durumum oflıne olursa bilinki size yukarıdan el sallıyorumdur :D
allah(cc) korusun kardeş ama sen fazla kaçırma
kebap ye kadayıf türü bişeyler ye
en sonda da çay ve çerez