Bugun hava çok soğuk

hugo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kara kış erken geldi sanırım :confused1:

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Aslında erken gelmedi ama bir anda geldi. Neye uğradığımı şaşırdım. Dondum resmen :)

hugo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haberlerde okudum doğalgaza yüzde 70 zam gelmiş.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Geçen çift kazak giyin demişlerdi doğalgazın faiş fiyatı yüzünden artık bu sene üst üste 4 kazak giyeriz, allahtan laptop çok ısınıyor kendimi bunla ısıtıyorum :D

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bugün antalya sıcak ama yarın fırtına ve şiddetli yağış beklendiği için antalyada okullar çarşamba günü tatil... şimdi haberlerde okudum

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Ankarada 3 4 gündür donuyorum

hugo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugün antalya sıcak ama yarın fırtına ve şiddetli yağış beklendiği için antalyada okullar çarşamba günü tatil... şimdi haberlerde okudum

Demedim mi, bu havalar bizi donduracak çok kötü bir kış geliyor akdeniz bölgesinde bile okullar tatil oluyorsa halimiz nice :bored:

---------- saat 13:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:26 eklenmişti ----------

Ankarada 3 4 gündür donuyorum

Ortak aman dikkat et kendine sıkı giyin, çift çorap giy :mrgreen:

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kendinize çok ama çok dikkat edin domuz gribi bir illet dolaşıyor ki adını bile anmak içimi ürpertiyor :(

hugo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendinize çok ama çok dikkat edin domuz gribi bir illet dolaşıyor ki adını bile anmak içimi ürpertiyor :(

Bu insan oğlu nedir çektiği.

At Gribi

Kuş Gribi

Kene Virüsü

Domuz Gribi

Yakında çıkacak olan virüsü merak ediyorum. :confused1:

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
donduk yavf hazırlıksız yakalandık birden geldi umarım hasta olmam bizde domuz gribi var malum

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
çift çorap giyiyorum :D üstüne terlik. Ama pek işe yaramıyor ayaklarım buz dolabı gibi oldu

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
trabzonda çok soğuk bir de 5 gündür falan dinmek bilmeyen bir yağmur var çok sıkıcı..

dışarda donuyorum eve gelince yanıyorum bi değişk

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
izmire pazar günü gelen ani soguktan beri üşüyorum

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Haberlerde okudum doğalgaza yüzde 70 zam gelmiş.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Geçen çift kazak giyin demişlerdi doğalgazın faiş fiyatı yüzünden artık bu sene üst üste 4 kazak giyeriz, allahtan laptop çok ısınıyor kendimi bunla ısıtıyorum :D

Gerçekten dizüstüler işe yaryor ısınma konusunda.Hem bizi hem odayı ısıtıyor.Kombi açık ama yinede yararı oluyor.Biraz daha zorlarsam bilgisayarı daha sıcak olur :)

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
kara kış demiyelim arkadaşlar biz belki gördük ama bizim çocuklarımız belkide bu güzelliklerin hiç birini göremiyecek kar yağışını sabah kalkınca etrafın bembeyaz bir ötürlü kaplı olduğunu görmek kadar güzel bir his yok bence tabiki

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
evet soğuktu ama bazı kendini bilmezler

"ahahah bbiz -15 te kurtlarla dans ettik" modundaydılar kendilerine buradan öpücük yoluyorum

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Evet bende Konya dayım ama Akdeniz de sayılırım.... Dün çok soğuktu bugün iyiydi.....

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Cod4 multi oynuyorum.Adamı gördüğüm halde 1 sn sonra anca fareye tıklıyorum.Soğukta oyunda oynanmıyor be.. =)

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Benim özellikle fareyi kullandığım elim üşüyor :) arada peteğin yanına gidip ısıtıyorum :)

hugo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet sonunda hasta oldum :(

Kronik bronşit :(

Soguklar mahvetti, bünyem çok sağlamdır ama, bugün müşaade altında tuttular beni :(

Yarın 4 gün hastanede yatacam sanırım, bronşlarım çok kötü olmus bu soğuklar yüzünden :(

Hastanede hiç yatmadım ama zorunlu yatman gerek dedi doçent doktor akrabam, ciğerlerim kediler gibi ötüyor, hırr hırrr diye :( :(

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Evet sonunda hasta oldum :(

Kronik bronşit :(

Soguklar mahvetti, bünyem çok sağlamdır ama, bugün müşaade altında tuttular beni :(

Yarın 4 gün hastanede yatacam sanırım, bronşlarım çok kötü olmus bu soğuklar yüzünden :(

Hastanede hiç yatmadım ama zorunlu yatman gerek dedi doçent doktor akrabam, ciğerlerim kediler gibi ötüyor, hırr hırrr diye :( :(

Geçmiş olsun sevgili kardeşim... Dikkat etmek lazım daha fazla dikkat...