Buda benim itirafım

Bu konuyu okuyanlar

dr.psychopath

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sinan_253 dedi ki:
21 yaşında sevgilim var ve ben 17 yaşında ve erkeğim...Sevdiğim kız izmirde oturuyor ben ankarada oturuyorm.Çok zor görüşüyoruz.Ben onu çok seviyorum onun için ölürüm ve oda beni çok seviyor...Benim aklımdan hiç bir an çıkmıyorr onunda ben çıkmıyorum umarım aklından.Aşk bu iştee nasıl birşeyse oldu ben onsuz yaşayamam artık inş herşeyi atlatıp evlenmeyi birbirimizin olmayı düşünüyorzz..Kimi için bir hayal gibi gelse bile biz tüm engelleri aşıp bunu gerçekleştiriceğiz. (L) Düşüncelerinizz ?

Peki milletin bu olumsuz düşüncesi neden?

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
peygamberımızde kendınden cok buyuk bır kadınla evlenmıstı karılarından bırı buyuktu yani

ayrıca dugun olursa zarfların ıcıne 1 ytl koyup hesap numaralarımıza gonderırısın...Bunu nasıl yaparsın bılemem ama sakın salon dugunu ve o adı pastalardan yapmayın kesın bır kac ınek acık bufe yapın mıllet pasalar gıbı etını budunu yesın ohhh

dr.psychopath

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hz. Hatice Validemiz, Peygamber Efendimiz (S.A.V)'den 15 yaş büyüktür. Peygamber efendimizin her hali bize numunedir, sorun yaş ise size mutluluklar... ;)

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Denecek şey Allah hayırlısını nasip eder inşallah

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Biraz daha bekle Sinan. Bir iki yıl sonra sana düşman olmazsa gel de ki biz insan üstü varlıklarız uzaydan geldik.

Sana kalk evlen diyeceğim, kızı sana vermeyecekler. Bekle diyeceğim, sevdiğine pişman olacaksın. Çünkü ilk sevilen unutulmaz. Ne kadar beklersen hayatın o kadar alt üst, darma dağın olacak.

Meşakkatli bir yoldasın Sinan. Allah sabrını arttırsın.

duke09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20 yaşındayım ve bu yaşta gerçek hayat tecrübemin olduğunu iddia etmiyorum ve seni de tanımıyorum. Fakat eğer bana gelip desen ki, bana öyle bir tavsiye de bulun ve ben ona uyayım; sana diyeceğim tek şey: "Hayatta ne yaparsan yap fakat aşık olma!" dır.

Ben bunu bilir bunu söylerim. Umarım ikiniz de kusura bakmazsınız.

curukellma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hep böyledir Çok seversin deliler gibi Hayatta ondan başkası yoktur Düşünemezsin bile bir başkasını yanında Ama bencildir insanlar Yarı yolda koyarlar Sevgi neymiş Bence dünyadaki en büyük aptallık Hakedecek ne yaptın sevgiyi Hayatımdaki en büyük pişmanlık hiç değmeyecek birini deli gibi sevip evlenmek oldu O ne yaptı Kasımda mahkemem var Yalan bunlar Sinan efendi yalan

curukellma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle değil mi Beytepeli Nasıl o uyuz tepe hala çileli mi?5 yıl tepindim o tepede En kötü günlerim de orada geçti en güzel günlerim de

duke09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
curukellma dedi ki:
Öyle değil mi Beytepeli Nasıl o uyuz tepe hala çileli mi?5 yıl tepindim o tepede En kötü günlerim de orada geçti en güzel günlerim de

Beytepe sanırım hala senin bıraktığın gibi :( Hala aynı çile devam ediyor. Saatlerce gelmeyen egolar... Sadece bizim tepeye yağan kar... Eskişehir'e Ankara'dan daha yakın olması...liste uzayıp gider..

Şimdilerde doğa harikası haline geldi. Bir gencin en güzel geçirebileceği yerlerden biri olmasına rağmen yaşadıklarımdan dolayı nefret ettiğim bir yer oldu. Üstelik kampüste kalıyorum... Geceleri daha bi zor yani.

Not: dr. psychopath kusura bakma iki dert ortağı birbirimizi bulduk galiba :S

curukellma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20 yaşındasın kardeşim ama hayatın şifresini çözmüşsün Aşk sadece derttir Yalnız ve mutlak tek aşk vardır Beşer nankördür Beşere aşık olmak ise hayatta yapılabilecek en büyük hata Ben de hiç sevmezdim Beytepeyi Yine sizin egoları yenilemişlerdir Biz o kırmızı tartarlarla giderdik konserve gibi Kampusteki yurtların orada bir cafe var adını bile unuttum Geceleri ne kadar eylemci bölücü varsa toplanır orada Oturacak yer bırakmazlar insana Ben kurtulalı 2 sene oldu Allah seni de kurtarsın

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
işte insanın sevgisi ve aşkı sadece dünya için olduğu zaman en ufak bir rüzgar veya sarsıntı o aileyi ve aşkı bitiriyor.
ama "ben eşimle veya sevgilimle cennettede ebediyen beraber olacağım" diye düşünürse birbirlerine karşı olan muhabbetler daha da ziyadeleşecektir.
öyle basit rüzgar ve fırtınaların onların gözünde hiçbir ehemmiyeti olmayacaktır.çünkü onlar gelip geçici ahiret yurdu ise kalıcıdır.
HERKESE HAYIRLI SABAHLAR

duke09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı sabahlar sizlere de...

Sevmek, aşık olmak şüphesiz dünyanın en güzel olayı... Sadece kendin için değil bir başkası için de nefes alman demek. Hayatının bir anlam kazanması demek. Fakat bir kişiye bu derece bağlanmak olası sarsıntıları göz önünde bulundurursak kendi sağlığın için zararlı olabilir. Bu düşünceme belki karamsarlık olarak bakabilirsiniz ama bence tedbir demek daha doğru olur.

Sinan kardeşim, seni böyle topa tutmuş gibi oldum gerçekten kusura bakma tekrardan. Ama bunları söylerkenki iyi niyetimi de bilmeni isterim. Çok sevdiğim bir karikatürle bitirmek istiyorum.

ae4.jpg

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Es-Selamü Aleyküm Arkadaşlar...
sizi henüz tanımıyorum fakat şunu diyebilirim ki bu sevginizi ve aranızdaki bağı sıkça söylerek nazar etmeyin kendi kendinize...Dikenli ve zorlu bir yoldasınız Allah sabr ve herşeyin ilk önce hayırlısını versin size...

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Allah Mesut ve Bahtiyar etsin ^^

Dip Not : Mesut ile Bahtiyar'ı tanımamaktayım :)

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
inşallah isteğinize kavuşursunuz :)

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Elmacik dedi ki:
Biraz daha bekle Sinan. Bir iki yıl sonra sana düşman olmazsa gel de ki biz insan üstü varlıklarız uzaydan geldik.

Sana kalk evlen diyeceğim, kızı sana vermeyecekler. Bekle diyeceğim, sevdiğine pişman olacaksın. Çünkü ilk sevilen unutulmaz. Ne kadar beklersen hayatın o kadar alt üst, darma dağın olacak.

Meşakkatli bir yoldasın Sinan. Allah sabrını arttırsın.

tamamiyle katılıyorum.umarım istediğin olur ama bence pek acele etme!!!çok yoğun yaşıyosun sevgini ondan dböle diyosun.en fazla bi sene sonra neticeye ulaşırsın zaten.o gün bu kadar sevmeye devam ediyosanız birbirinizi yanılan biz oluruz.ama tersi olursa sen çok üzülürsün...

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
erkeklerin buyuk kızlara asık olma olayını anlamıyorum :S

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
sinan_253 dedi ki:
Ayrıldık onunla unutması zor oldu çok acılar çektim ama artık mutluyum bu forumdan birisi benim sevgilim ama kimm :)... inş eskiden yaptığm bu itirafı okuyup bana kızmazsın canummm

Gereksiz yere bu konuyu açmış ve sonunda da ayrılmışsın. Bütün yorumları okudum. Olacağı buydu. Bu bir itiraf değil tamamiyle reklam. Üzgünüm ama böyle kardeşim. :L (A)

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Mecnun gibi sevip acı çekeceğine Ferhat gibi dağları delip sevinki başkalarına yararınız olsun,o dağlardan başkaları için sular aksın ;)