Bu Yaz Planınız Ne?

Bu konuyu okuyanlar

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
1620856796021.png

Bu yaz eğer kısıtlamalar biterse ne yapacaksınız?

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Kısıtlamalar biterse, evden çıkmamayı düşünüyorum.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Şimdilik belirsiz ama güzel bir yaz geçirmeyi umuyorum. En azından diğer senelere göre daha iyi geçecektir.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Lafta telefoncuda çalışacaktım ama hayırlısı bakalım, zaman ne gösterecek. Denize bu sene de girmemeyi düşünüyorum. Geçen sene apandisit ameliyatı olmuştum bu sene de cildim de yaralar var doktor güneşe çıkma dedi hem o yüzden hem de insanların " ayy ne olmuş " demesinden dolayı gitmeyeceğim. Hem de covid var.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Ben herkesin zaman denen bir nehirde olduğunu düşünüyorum.Bu nehirde herkesin kendi bölgesi var.Bugüne kadar zamandan yeteri kadar faydalanamadım.Çünkü imkanlar kısıtlı idi.
Lakin şimdi bu yaz radikal bir şekilde tembelliğin sonunun olmayacağını ve bunun için kendi yeteneklerim doğrultusunda gelişmeye çalışacağım konusunda karar aldım.
Edebiyat ve Resimde iyiyim.
Eğer ileride Resim yeteneğim ile ilgili bir meslek grubuna girersem bu konuda biraz daha iyi olmam gerek.Farklı meslek seçersem de bir kenarda durur.Hobi olarak yaparım
Sözlü için az edebiyat hocasına methiye dizmedik geçen sene :D (İleri de çok yarar sağlayacağını düşünüyorum. )
Derslerde 9. sınıf hiç yok.10.sınıfı ise şimdiden unutabilirim.Bunları çalışmak mahiyetinde 2 yada 3 aylık her gün fazla çalışmamak şartıyla derslerle haşır neşir olacağım.
Eğer Kısıtlamalar kalkarsa Arkadaşlarla (6 kişiyiz.) Bisiklet turu,Doğa yürüyüşü,Semaver vbs yapacağız.
Bir yere çırak olarak girmeyi de bu yaz planına dahil ettim.
Yaz sonu umarım hepsini yapmış bir şekilde buraya gelebilirim.

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Ben herkesin zaman denen bir nehirde olduğunu düşünüyorum.Bu nehirde herkesin kendi bölgesi var.Bugüne kadar zamandan yeteri kadar faydalanamadım.Çünkü imkanlar kısıtlı idi.
Lakin şimdi bu yaz radikal bir şekilde tembelliğin sonunun olmayacağını ve bunun için kendi yeteneklerim doğrultusunda gelişmeye çalışacağım konusunda karar aldım.
Edebiyat ve Resimde iyiyim.
Eğer ileride Resim yeteneğim ile ilgili bir meslek grubuna girersem bu konuda biraz daha iyi olmam gerek.Farklı meslek seçersem de bir kenarda durur.Hobi olarak yaparım
Sözlü için az edebiyat hocasına methiye dizmedik geçen sene :D (İleri de çok yarar sağlayacağını düşünüyorum. )
Derslerde 9. sınıf hiç yok.10.sınıfı ise şimdiden unutabilirim.Bunları çalışmak mahiyetinde 2 yada 3 aylık her gün fazla çalışmamak şartıyla derslerle haşır neşir olacağım.
Eğer Kısıtlamalar kalkarsa Arkadaşlarla (6 kişiyiz.) Bisiklet turu,Doğa yürüyüşü,Semaver vbs yapacağız.
Bir yere çırak olarak girmeyi de bu yaz planına dahil ettim.
Yaz sonu umarım hepsini yapmış bir şekilde buraya gelebilirim.
Reis umarım hepsini gerçekleştirirsin, Ben evimde video oyunları oynamaya devam edeceğim