Bu windows keyler orjinal mi?

Bu konuyu okuyanlar

yolsuzyolcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,bilmediğim için soruyorum linkteki ve benzer windows keyleri orjinal oluyor mu?Yoksa kandırmaca mı?
Bir ikincisi de freedos pc alıcam kendi pc m den windows iso indirip usb ye boot layıp freedos pc ye format atsam,lisans kodunu girmemi isteyecek değil mi yani benim pc nin lisans koduyla hiçbir alakası olmayacak konunun?Ben daha sonra kendim lisans key gireceğim çünkü benim pc nin lisansıyla iniyorsa iso dosyası sıkıntı.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Merhaba,bilmediğim için soruyorum linkteki ve benzer windows keyleri orjinal oluyor mu?Yoksa kandırmaca mı?
Bir ikincisi de freedos pc alıcam kendi pc m den windows iso indirip usb ye boot layıp freedos pc ye format atsam,lisans kodunu girmemi isteyecek değil mi yani benim pc nin lisans koduyla hiçbir alakası olmayacak konunun?Ben daha sonra kendim lisans key gireceğim çünkü benim pc nin lisansıyla iniyorsa iso dosyası sıkıntı.
Pcnin lisansıyla alakası olmaz yeni aldığın pcinin, gittigidiyorda bazen 2.el ürün felan satıyorlar o nedenle Hepsiburada veya Trendyol gibi yerlere bakmanı tavsiye ederim.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
bende kalıcı lisans için bir dosya vardı ama dün başkasıyla paylaştım ve ceza puanı aldım paylaşmayı çok isterdim ama 1 ceza puanın da daha şutlarlar beni

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Ben daha önce almıştım. Hala kullanıyorum. 3 sene olacak. Bir kaç arkadaşa da almıştık. Onlarda da sorun çıkmadı. Yani bir sorunla karşılaşmadık. Ama büyüklerden alışveriş yap. Ben bu tarz durumlarda daha çok gittigidiyor'u tercih ediyorum.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
cmd dosyası oluşturdum windowsu etkinleştiriyor %90 kalıcı etk,nleşt,riyor

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379
bende kalıcı lisans için bir dosya vardı ama dün başkasıyla paylaştım ve ceza puanı aldım paylaşmayı çok isterdim ama 1 ceza puanın da daha şutlarlar beni
Mesaj otomatik birleştirildi:

win10 proyuu kalıcı olarak bunula etkinleştirmiştim
Windows 10 da bu bat dosyası artık çalışmıyor diye hatırlıyorum.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
fotoğrafı görmediniz herhalde bide bat dosyası içide keyleri denemek için kodlar var bu key denemiyor etkinleştiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yoksa win 10 proya 100 dolar yani 500tl verilmez

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Gittigidiyor bir Ebay şirketi olduğu için pek tavsiye etmem.