Bu videodaki programı bilen varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
o zaman derslerini iyice takip etmem lazım... programlar konusunda yeteri kadar iyi olduğumu düşünüyorum, genelde kurcalıyarak çözdüm bu zamana kadar ama :D farklı çözemediğim yanlarda olmuştur.. ki bu zor birşey sezdim bunu flash tanda zor olduğu ap açık fakat mevzuyu kavrarsak sanırım devamı gelir :)

D_o_C_T_o_R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o kadar vurdulu kırdılı olmasa da beğendiğim bi yapım :)
Videonun sonunda kullanılan programlarda belirtiliyor.

[video=youtube;VzFpg271sm8]http://www.youtube.com/watch?v=VzFpg271sm8[/video]

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
INCEPTION diyorum daha ne olsun :D

dikkatli izleyin. 3ds after effects ve dahası :D

byLegendary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi bu videodaki efektleri isteyen arkadaşıma sesleniyorum. Genelde 3D Tasarımlar için bir takım programlar kullanılmakta. Örneğin; Autodesk 3DS Max, Maya vs. Maxon 4D Cinema. Helikopteri Çizmek Modellemek İçin Bu Programlardan 1 Tanesini Öğrenmen senin için yeterli olacaktır. [Sağlam Bir Bilgisayarada İhtiyaç Duyulmaktadır.] Tabi bunların yanında After Effects Programınıda Öğrenmen gerekiyor. Ateş sahnesi ve camların parçalanması evin sallanması gibi. + Sana birde kamera gerekiyor. Tabi bu en son işimiz : ) Açıkcası işin çok zor, 3DS Max ve Maya kullanabileceğin en zor programlardır 4D Cinema ya basit demiyorum mantıken aynıdır ama gerçekten öğrenmek için istekli isen sana 3DS Max öğren derim ama yok ben ileriye yönelik planlarım olacak diyorsan Maya'dan başla ve bırakma derim. Yada " Mazotlu " :)) Apache Alırsın After Effectsle tamamlarsın :p. İyi Günler.

Son mesajlar