Bu Video Bir Telefon İle Kaydedildi!

Bu konuyu okuyanlar

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bu Video Bir Telefon İle Kaydedildi!

Yazımızda sizleri çok özel bir video bekliyor. Bu videoyu özel yapan ise bir cep telefonu ile kaydedilmiş olması. İzledikten sonra gerçeklik konusunda şüphelere kapılacaksınız!

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Mükemmel,nokia bence memnun olmuştur.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Maalesef Nokia N8'e olan sempatim bir sitede Samsung Galaxy S ile karşılaştırma videosunu izledikten sonra iyice azaldı. Dokunmatik ekranı çok iyi değil, ekran zaten küçük ve Amoled ile Super Amoled arasında düşündüğümden çok daha fazla fark varmış. 1 Ghz-680 MHz işlemci hızlarını hadi geçelim bir kalem dedim ama web'de gezinti halindeyken, navigasyonda falan da çok sönük kalmış SGS yanında. Bir de Symbian Android olayı var. N8'de 12 MP çözünürlüğe sahip kamera, Carl Zeiss Optic, Xenon Flash, Galaxy S'de 5 MP kamera var ama çekilen videolarda da, resimlerde de neredeyse hiçbir fark yok gibi görünüyor PC'de bakıldığında. Üstelik N8'in minicik ve Galaxy'e göre oldukça sönük kalan ekranında resimler de, videolar da kıyasla daha kötü görünüyor. Vazgeçtim desem yeridir.

Çok da fazla hakim olduğum bir alan değil bu ama lütfen aşağıdaki videoları izleyin ve N8'in bir tanecik kayda değer artısını söyleyin bana...
Nokia N8'in 360x640'lık 3.5'' Amoled'i ile SGS'in 480x800'lik 4.0'' Super Amoled'i arasındaki büyük farkı görebilmek için videoyu izlemek bile gerekmiyor
aslında. :glare: Sayfaları istediğin hale getir, doğru düzgün görüntüleyemiyorsun N8'de.
Yok yok, bu defa kandıramayacaksın beni Nokia. :thumbdown:

http://www.smartphoneenvy.com/featured/face-off-nokia-n8-vs-samsung-galaxy-s/

[video=youtube;mG4h0EehGvk]http://www.youtube.com/watch?v=mG4h0EehGvk&feature=player_embedded[/video]

Son mesajlar