Bu Tuncay, komik adam :)

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,161
Tuncay Özkan'a canlı yayında yanıt geldi

32. Gün'de Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ı "İBDA-C örgütü" üyesi ilan etti.

32. Gün'deki programda konuşmasına sakin başlayan Tuncay Özkan, Yeni Şafak yazarı Fikri Akyüz'ün "Tuncay Özkan haketti" sözleri üzerine çılgına döndü.

Yeni Şafak, için "yobaz", Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç için "İBDA-C üyesi" diyen Özkan, Rıdvan Akar'ın tepkisiyle karşılaşınca, iddia sahibinin Aydınlık Dergisi olduğunu söyledi.

Program devam ederken, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'tan jet yanıt geldi ve Tuncay Özkan'ın iddialarının asılsız olduğunu belirtti. Kılıç, hukuki haklarını kullanacağını belirtti.

32. Gün'de Tuncay Özkan'ın yaptığı açıklamalardan çarpıcı bölümler:

- Anayasa Mahkemesi Başkanı İBDA-C kökenlidir...

- Kanalın yayınını durdurma kararı aldılar, satmak zorunda kaldım...

- Bir ay sonra gazeteciliğime nokta koyarak siyasete gireceğim... Partimi kuruyorum...

- 22 Temmuz'dan sonra CHP'ye başvurdum beni istemediler...

- Ben CHP'den hibe almadım... İspatlansın intihar ederim...

- Kürt sorunu AKP ile başladı...

- Ergenekon meselesi tamamen bir senaryodur...

- 27 Nisan e-muhtırası bana karşı verildi...

Milliyet

fish

Profesör
Reaksiyon puanı
4
programın çok azını izleyebildim ve zaten daha fazla da dayanamadım o_O tuncay özkan bence sıyırdı...belki iyi niyetle ya da herneyse başladığı faaliyetlerine piyasa raconuna uyarak uymak zorunda kalarak ya da zaten hep piyasa adamıydı bilmiyorum, sekteye uğratmış şimdi de çıpındıkça batmakta...

işin kötü yanı kendi batarken zamanında oluşumlarını destekleyen insanları da bu çamura itmekte ...

Ottomans1453

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben izledim tamamını. Adam diyo ki benim bazı fikirlerim Abdullah Öcalanla uyuşuyo diyo ve bunu kendisi kabul etti 32.günde.

Ergenekon meselesine gelince işte şu Abdullah Öcalanın yanında bulunan kiş**siz ve vatan h***ni Doğu Perinçeki savundu .

per05vw5.jpg

Per09.jpg

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,161
ben de 2'den sonra baktım sonuna kadar izledim.

adam müthiş :) bunların sayesinde CHP'nin oyları bölünüyor. Belki de CHP'nin oylarının bölünmesi CHP'nin bir planıdır. Muhalefetten başka ne yapabilirler :D

zaferyörük

Doçent
Reaksiyon puanı
1
boş adammm

ama boş insanda çok hala Tuncadan meded umanlar var

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[flash=425,373]http://www.analiztv.com/player.swf?v=1583[/flash]

İBDA-C Suçlaması

[flash=425,373]http://www.analiztv.com/player.swf?v=1584[/flash]

Haşim Kılınçtan Cevap

Aktifhaber

[flash=425,373]http://www.analiztv.com/player.swf?v=1587[/flash]

Özkan: Apo'yla Aynı Görüşteyim

Tuncay Özkan, bazı konularda Abullah Öcalan'la aynı görüşteymiş. O konuların ne olduğunu Rıdvan Akar 32. Gün'de söyledi, Özkan kabul etti.

Sahibi olduğu Kanaltürk'ü, karşı görüşten bir yayın grubuna sattığı için eleştiri oklarının hedefi olan Tuncay Özkan dün akşam 32. Gün'de Mehmet Ali Birand'ın konuğu oldu...

Özkan'ın en çarpıcı açıklaması "Abdullah Öcalan'la aynı düşünüyorum" oldu. Programın sunucusu Rıdvan Akar Özkan'a Gaziantep Ticaret Odası'nda yaptığı bir konuşmayı hatırlattı. İkili arasında geçen konuşma şöyle oldu:

ÖCALAN'IN GELDİĞİ NOKTA ÇOK DOĞRUDUR

RIDVAN AKAR: "Sorunu emparyalizm yaratmaya çalışıyor. Türkiye'yi bölme planları var. Abdullah Öcalan'ın bu konudaki görüşlerinin de çok doğru olduğunu düşünüyorum" diyorsunuz...

TUNCAY ÖZKAN: Evet, bugün (Öcalan'ın) geldiği nokta çok doğrudur.

RIDVAN AKAR: Ulus devlet, üniter devlet yapısının korunması konusunda diyorsunuz...

TUNCAY ÖZKAN: Evet efendim, bunu savunuyorum...

Kaynak

Bölünmeye karşı Tuncayın ipini çektiler zaten.

sanane72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hâlâ bu adamın peşinde olanlar var ya, Tuncay'dan ziyade onları merak ediyorum, neden diye.

RastaRules

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu adamdan cacıktaki sebze bile olmaz.Tam bir **** ve ****. İyi kandırıyor milleti helal olsun.Arada bir kriz geçiriyor ağzından çıkanı duymuyor kulakları.kaç kişiler ben de merak ettim.İlk seçimlerde görüp güleriz inşallah.

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,161
Tuncay'a hakaret etmeyelim arkadaşlar.

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Tuncay Özkan alışmıştır iftira atmaya çamur at izi kalsın ama milletimiz bunun gibilere itibar etmiyor..

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Tabi doğruları söylüyor ya hakaret de edersiniz en kötü iftiraları da atarsınız eminim bir gün Tuncay Özkanın kimlere karşı olduğunu herkes anlayacak.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
"Dibe vurmak", söz öbeği geçmesin bir yerlerde hemen aklıma Özkan'cım geliyor.

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18
WaterBoy dedi ki:
Tabi doğruları söylüyor ya hakaret de edersiniz en kötü iftiraları da atarsınız eminim bir gün Tuncay Özkanın kimlere karşı olduğunu herkes anlayacak.

Karşıyım karşı herşeye karşı ... Çarşı herşeye karşı ... Tuncay Özkan kimlere karşı ;D

Yahu bu adam ulusalcı görüşten insanlardan topladığı paralar ile kurmuş olduğu Tv kanalını , karşı olduğu görüşten birilerine satıp sonrada canlı yayında ağlayarak çok teşekkür ediyorum satın aldığınız için dedimi demedimi !!! sonra ağza alınmıyacak sözler ile birilerine küfürler savurdumu savurmadımı :*

Tuncay Özkan'ın kişilği ve yaptıkları tüm çıplaklığı ile gözler önünde duruyor ...