Soru Bu talebimi okul idaresi kabul eder mi ?

Bertox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben 8.sınıfım ve kendimi bildim bileli tarih araştırırım okurum belgeseller izlerim. son zamanlarda Mustafa Kemal Atatürke atılan bazı iftiralar dikkatimi çekti. bu iftiralrın gerçeğini buldum 2 sayfalık bir yazı yazdım.
İftiraları çürüttüm ve sonra ekim devrimi ve Adolf hitler ve nazizim ile ilgili iki yazı yazdım. Herhangi bir siyasi görüşüm yok ama yaşıtlarım gerçekleri bilsinler istiyorum. Hiçbir zaman işime geleni söylemedim sürekli doğruyu konuşmaya çalışıyorum. Uzun lafın kısası Atatürke atılan iftiralarla ilgili yazımı okulda yayınlamak istiyorum. Yayınlamaktan kastım bütün 8.sınıfların panolarına asmak istiyorum bu yazıyı görsünler sonra büyüdüklerinde kötü huylu insanların yalanlarina inanmasınlar istiyorum. Bana kalırsa bu ülke Tarihini bilen bir gençlikle ayağa kalkabilir.

Sizce okul iradesi yazımı panolara asmamı kabul eder mi ?

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Okul idarene bağlı sen daha biliyorsundur öğretmenlerin anlayışlı mı değil mi. Ama bence eğer yazılarında sorun yoksa astırırlar

Bertox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Okul idarene bağlı sen daha biliyorsundur öğretmenlerin anlayışlı mı değil mi. Ama bence eğer yazılarında sorun yoksa astırırlar
Anlayışlılar gayet hatta bütün 8lere giren inkilap hocam gayet beğendi biraz yazım yalnışı var ama bişey olmaz herhalde

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Anlayışlılar gayet hatta bütün 8lere giren inkilap hocam gayet beğendi biraz yazım yalnışı var ama bişey olmaz herhalde
O zaman neden kabul edilmesin ki sıkıntı olmaz